SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A što ako i Ostoja završi u Remetincu?

Polančeca su u Upravi Podravke u početku doživljavali kao čovjeka Darka Ostoje. Upravo je Ostoja bio taj koji je inzistirao na Polančecovu ulasku u Upravu s obrazloženjem “kako će on riješiti kriminal”.

cijeli članak… Vaš link

nagodba bi mogla pasti u vodu, a SNHO nazad na početne pozicije na 100 kn.
baš me zanima tko bi se sada u vladi usudio potpisati sporazum s Polančecovim kompanjonom Ostojom??? Samo da ne strpaju i Ostoju iza rešetaka jer se ova gruda snijega pretvara u lavinu [shocked]



A što ako i Ostoja završi u Remetincu?

Polančeca su u Upravi Podravke u početku doživljavali kao čovjeka Darka Ostoje. Upravo je Ostoja bio taj koji je inzistirao na Polančecovu ulasku u Upravu s obrazloženjem “kako će on riješiti kriminal”.

cijeli članak… Vaš link

nagodba bi mogla pasti u vodu, a SNHO nazad na početne pozicije na 100 kn.
baš me zanima tko bi se sada u vladi usudio potpisati sporazum s Polančecovim kompanjonom Ostojom??? Samo da ne strpaju i Ostoju iza rešetaka jer se ova gruda snijega pretvara u lavinu [shocked]
[/quote]

U biti tebe razumijem.Početna pozicija nije 100,90,80….već je ona koja tebi omogućuje kupnju dionica po što nižoj cijeni u što većem broju…Meni je isto žao što nisam prije kupovao,no svjestan sam da se nekakav rasplet u srednjem roku mora dogoditi ( 3-5god) i ukoliko se ova cijena održi u narednom periodu, postoji velika mogućnost preusmjeravanaj portfelja prema SNHO-u…



A što ako i Ostoja završi u Remetincu?

Polančeca su u Upravi Podravke u početku doživljavali kao čovjeka Darka Ostoje. Upravo je Ostoja bio taj koji je inzistirao na Polančecovu ulasku u Upravu s obrazloženjem “kako će on riješiti kriminal”.

cijeli članak… Vaš link

nagodba bi mogla pasti u vodu, a SNHO nazad na početne pozicije na 100 kn.
baš me zanima tko bi se sada u vladi usudio potpisati sporazum s Polančecovim kompanjonom Ostojom??? Samo da ne strpaju i Ostoju iza rešetaka jer se ova gruda snijega pretvara u lavinu [shocked]
[/quote]

Ovdje se stvarno pleše u ritmu novinarskih članaka.
Sjetimo se onog naručenog koji nas je srušio na 110kn, pa idućih koji su nas podigli do 195kn…..
Izgleda da im se situacija otela kontroli, jer se čini da su sada zaigrali na žešću kartu….
Tko zna, možda im ih uspije…..do neke iduće vijesti i eventualne objave.

Jesu izumili vremeplov u međuvremenu. Kao da čitam postove iz "maestro" razdoblja [lol]

Only God, Muammar and Libya!

Sretan uskrs svima…da…ovdje je čak teško biti ironičan.. Za Sve koji previše brinu da vas podsjetim na slijedeće činjenice:
1.Usporedite cijenu dionice SN-a u početku listanja i sada
2. Po novinskim člancima od tada do danas dobit kompanije je povećana (zdrav razum) bez obzira na ne-transparentnost poslovanja.
3. Ostoja NEĆE, ponavljam NEĆE!, završiti u remetincu – zbog ćega??? – zato što je gurao svog čovjeka u politici (ha,ha,ha) – dajte nemojte biti LICEMJERNI – pa normalno da je.. i ja bi ako to odgovara interesu moje kompanije – kao negdje drugdje se takve stvari ne događaju (podravka, IGH,HT, i da ne nabrajam dalje – zapravo pokušajte mi naći jednu koja to ne radi…btw to vam se vani zove lobiranje )
4. Koliko sam ja informiran nagodba za LRH JE ZAVRŠENA. (točka!:), samo neznamo u kojem postotku SN ulazi u vlasničku strukturu do objave detalja nagodbe.
5. Zapravo.. molite Boga da SN uđe u vlasničku strukturu u što većem postotku da LRH ne završi kao još jedna politićka prčija vladajućih općinskih šerifa.
6. Što se tiće netransparentnosti poslovanja SN-a vidjet ćete kako će se i to promjeniti preko noći jednom kada dođe do službene objave ulaska u vlasništvo LRH. Po mojoj procjeni svi koji imate papiriće od SN imati ćete lijepi godišnji odmor i kraj stresa glede SN-a. Uplatite si 14 dana u LRH iz zahvalnosti imat će te dvostruku korist :-).

L.P.

za sve kolege koji pišu ove stvari sa Ostojom i rementicom…prodajte sav SNHO i maknite se sa kupnje i pustite nas da uživamo u dobiti i razvoju situacije…


za sve kolege koji pišu ove stvari sa Ostojom i rementicom…prodajte sav SNHO i maknite se sa kupnje i pustite nas da uživamo u dobiti i razvoju situacije…

potpisujem

zanimljivo kako se ruši cijena sa sitnim nalozima i hvatju ribice koje se upletu u mrežu…ali ipak da bi se došlo do nekih većih količina ipak će se morati počistiti prodaja…ovakav pokušaj rušenja cijene mi govori da ovu dionicu treba još čvršće držati u rukama…
pozdrav svim dugotrajnim vlasnicima SNHO

Tko je ulovio – ulovio je po 154 – hehe.

Kupac očito postoji…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

izgleda da je dosta ljudi kupilo po 180-190 kn pa sad treba pričekati dok se iskrcaju na 150 ;))…
treba samo jedno čišćenje sa 500tinjak kom i opet smo preko 170…

Jučer se ponovno skupljalo u tišini…možda i bolje, možda se očistila dionica od daytradera,sad samo kakva dobra novost i… [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close