SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

onaj što je kitio po +190 juče i danas vaga kesu. otežala [lol]
maher čovjek što jes jes – svaka čast koje daje [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


….ajde ConOBrien spusti još malo "Normanu Bates-u" da ulovi odličan prosjek :-)))….pa možda sa Norm-om uzmem i ja još malo…

ko bi rekao da ekipa iz humorističnih serija trguje na burzi…. za sve koji ne znaju jel bi prodavali ili kupovali, jedino što je bitno: koliko mislite da SNHO bez LRH vrijedi i koliko je to ispod trenutne cijene, a koliko sa LRH vrijedi više od trentune… i kolika je vjerojatnost da će dobiti LRH… uvijek se radi o omjeru rizika i nagrade

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


…strateški partner,ili kupac za LRH…hm,za SNHO nije loše !

SENZACIONALNO – ”Bates LTD” dobio konkurenciju !

1. apri-li-li 2010.

Opatija – Gotovo filmskom brzinom događa se novi obrat u famoznom hrvatskom privatizacijskom košmaru zvanom Liburnia Riviera Hoteli.

Iz pouzdanih izvora bliskih vladi RH saznajemo da je Norman Bates i njegov ”Bates LTD”, u svojoj namjeri kupnje većinskog udjela u prethodno spomenutoj hotelijerskoj tvrtki, upravo dobio žestoku konkurenciju.
Naime u uredu hrvatske premijerke primjećena su dva poznata američka biznismena:
g. Jason Voorhees i g. Freddy Kruger, vlasnici internacionalnih brandova “Jason`s Machete”, odnosno “Freddy`s Razor”.
Navedena gospoda su odlučila udružiti snage, kako bi se okušali u, za njih novoj gospodarskoj grani, turizmu.
Biznismeni navode kako će, ukoliko postanu novi vlasnici Liburnia Riviera Hotela, uložiti znatna sredstva u obnovu i modernizaciju postojećih hotelskih kapaciteta, te zaključuju kako nakon njihovog ulaska u ovaj posao, turizam u Hrvatskoj više nikada neće biti isti.
Nove i stare goste “opatijske dame” pokušat će privući inovativnim poslovnim taktikama, kao npr. besplatna mačeta i britva za svakoga gosta.
Nakon ugodnog razgovora s hrvatskom premijerkom, g. Voorhees i g. Kruger također će posjetiti i svog starog prijatelja, premijera Republike Srpske Milorada Dodika, s kojim će također raspravljati o gospodarskoj suradnji, te se ujedno prisjetiti starih dobrih vremena kada su se onomad (1994. godine, op.a.) upoznali na sarajevskoj tržnici Markale.

Ljubomir S. Kopitanović

Izvor: http://www.kopitom-u-chelo.com

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

ni 1. april ne može SNHO srušiti ;)))


ni 1. april ne može SNHO srušiti ;)))

čekaj da nervoza uhvati ove što su se nakrcavali na 180-195 kn, sad im je to već ružan minus na 165 kn [wink]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

mislim da se to upravo događa…to je u stvari najbolje kupiš po 190 i prodaš po 160…nije li to i cilj trgovanja ;))
ja čuvam svoj SNHO već nekoliko godina i čuvati ću ga još nekoliko ako treba, dok ne dođe do cifre koja će me zadovoljiti…a mene nije tako lako zadovoljiti ;)))

bože dragi, kakve su ovo reakcije. dobra šala na aktualnu temu novog vlakića na burzi.

u svakom slučaju prema trenutnoj cijeni i prema reakcijama na forumu, mislim da je šala bila uspješna 😉

inače ja i dalje predviđam nešto slično odnosno ne znamo pravi plan što će Ostoja s dionicama odnosno s LRH, da li je cilj to prodati ili time upravljati na dobrobit dioničara…

Ajde lijevi potegnite ovo sa desne strane do barem 175 da se ljudi malo provesele za uskrs…. :-).


Ajde lijevi potegnite ovo sa desne strane do barem 175 da se ljudi malo provesele za uskrs…. :-).

Danas se ne trguje… Ali kao i do sada velika vecina transakcija ce i iduce tjedne ici po prodajnim cijenama…


… Ali kao i do sada velika vecina transakcija ce i iduce tjedne ici po prodajnim cijenama…

Bravo "Gandalfe", hoćeš li mi prodati svoju kristalnu kuglu ?

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw



… Ali kao i do sada velika vecina transakcija ce i iduce tjedne ici po prodajnim cijenama…

Bravo "Gandalfe", hoćeš li mi prodati svoju kristalnu kuglu ?
[/quote]
Je, kad bi imala s čim kupiti. Jedna te ista priča danima a cijena bila i 195 kn. Jel ti žao Ema?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

A što ako i Ostoja završi u Remetincu?

Polančeca su u Upravi Podravke u početku doživljavali kao čovjeka Darka Ostoje. Upravo je Ostoja bio taj koji je inzistirao na Polančecovu ulasku u Upravu s obrazloženjem “kako će on riješiti kriminal”.

cijeli članak… Vaš link

New Report

Close