SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svakom bi trebalo bi bistro da ovo nije ozbiljno napisan članak, pa ga kao takvim ne treba shvatiti.

The Bates Motel & Haunted Hayride

;))

Pročitao još jednom i neznam što je tu loše,naravno ako ima veze s istinom, pa SNHO bi prodao nešto skupo što je dobio praktički zabadava…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

…da, da to je totalna pushiona – molim vas prodajte mi svoje dionice po 120 kn dok još možete poslati ću vam ugovor na mail… :-)…. dajte se kolega uozbiljite ako SNHO i proda svoj udio biti će to posao stoljeća za njih – u svakom slućaju pushiona je nemoguća na bilo koji naćin.

ovisno o cijeni ovo bi moglo biti još bolje za SNHO ako je članak istinit, dobit će odmah keš

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


ovisno o cijeni ovo bi moglo biti još bolje za SNHO ako je članak istinit, dobit će odmah keš

O tome i ja govorim a dobijam jedinice… [undecid]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(



ovisno o cijeni ovo bi moglo biti još bolje za SNHO ako je članak istinit, dobit će odmah keš

O tome i ja govorim a dobijam jedinice… [undecid]
[/quote]

slažem se!

Halo!!!

Članak je prvoaprilska šala (doduše vrlo neodgovorno i neozbiljno, mogla bi im HANFA malo dati po ušima) Ne pravim se sad pametan i ja sam ujutro nasjeo

Progooglajte Bates motel i Normana Batesa ;)) Da sam prvo popio kavu a onda upalio računar shvatio bi na prvu..

:)))

http://en.wikipedia.org/wiki/Norman_Bates

PRVI APRILILILI….HA HA HA… "Norman_Bates".. Kakvi ste vi panićari pa to je strašno….polako djećice u svakom slućaju blokada vam je na 200Kn a nitko relevantan nema toliku kolićinu u portfelju da bi je imao hrabrosti rušiti na prijašnju razinu – opustite se…. dolazi uskrs…dišite duboko i ne brinite…ako ste ikad bili sigurni u ovoj dionici sad ste… CHILL!!!



ovisno o cijeni ovo bi moglo biti još bolje za SNHO ako je članak istinit, dobit će odmah keš

O tome i ja govorim a dobijam jedinice… [undecid]
[/quote]

to je uvijek dobar znak da ima puno onih koji bi htjeli kupiti

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

….ajde ConOBrien spusti još malo "Normanu Bates-u" da ulovi odličan prosjek :-)))….pa možda sa Norm-om uzmem i ja još malo…

New Report

Close