SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da ni ja neću prodati ispod toga…osim toga SNHO je prije krize bio oko 400kn, pa ne vidim zašto i sad ne bi bio blizu toga ako se riješi stvar sa državom…da ne spominjem ostalu imovinu SNHO.


Mislim da ni ja neću prodati ispod toga…osim toga SNHO je prije krize bio oko 400kn, pa ne vidim zašto i sad ne bi bio blizu toga ako se riješi stvar sa državom…da ne spominjem ostalu imovinu SNHO.

ja sam svoje danas dao i nije mi žao



Mislim da ni ja neću prodati ispod toga…osim toga SNHO je prije krize bio oko 400kn, pa ne vidim zašto i sad ne bi bio blizu toga ako se riješi stvar sa državom…da ne spominjem ostalu imovinu SNHO.

ja sam svoje danas dao i nije mi žao
[/quote]

znamo da ti danas još nije žao, jer nisi svjestan razmjera svoje greške, ali uskoro će ti biti jako žao.

...povijest se ponavlja...

na 700 ja izlazim….nigdje mi se ne žuri

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

lijep rast danas, čestitam!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ja sam se tu načekao i ne mislim sad prodat (osim za recimo 600 kuna) jer će za 2 godine cijena liburnije biti 3-5 puta veća nego danas a i ostoja će napravit još super poslova tako da čekam barem 1000 kuna po dionici. Slijedeći burzovni uzlet je trenutak za prodaju. Svaka čast onima koji uspiju u međuvremenu dobro trejdat pa se vratit na vrijeme. Ja ću igrat na sigurno.

Oni koji odlaze sretno vam bilo

Pozdrav starim kolegama

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Ovdje upišite svoj komentar…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Čestitam dicipliniranima i strpljivima. [thumbsup]




Mislim da ni ja neću prodati ispod toga…osim toga SNHO je prije krize bio oko 400kn, pa ne vidim zašto i sad ne bi bio blizu toga ako se riješi stvar sa državom…da ne spominjem ostalu imovinu SNHO.

ja sam svoje danas dao i nije mi žao
[/quote]

znamo da ti danas još nije žao, jer nisi svjestan razmjera svoje greške, ali uskoro će ti biti jako žao.

[/quote]

mislim da će već sutra biti prilike za popravni, ako ne, pa može se ući i na višim razinama i izgubi međuzarada, malo mi je nesiguran izvor informacija, dobro upućeni pravnik, ovo svakako nije nagovor na prodaju

Samo da ponovim povijesnu izjavu kolege Smart-a :

" Dupe mi se smije " …. [lol] [lol] [thumbsup]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Svaki put kad je bilo za očekivati da će biti nešto jeftinije, bilo je skuplje.
Nešto je sigurno….
Više ne može biti puno jeftinije, ali je sigurno da će uskoro biti puno skuplje…. [smiley]

I’m NOT so SHURE……

vrijeme je za okret,i ponovnu akumulaciju….

ps: ali nisam prodao,samo da se vidi koliko je burza kontradiktorna [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close