SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da obje dionice sutra lete.. snho preko 150, Lrh opet iznad 2000 IMHO.

To se zove promašiti ceo fudbal… [lol]
Mala šala…..i ja sam bio siguran da danas odmah u 10:00 idemo do 150 i bilo mi je zao da nisam prije podebljao poziciju.
Ali, nekad se trud isplati i buljenje u ekran cijelog dana, da bi u zadnjoj minuti netko udario po bidu. [thumbsup]
Sve u svemu, mislim da je za ovakvo stanje krive dvije stvari:
to što je većina sitno-špekulantskog kapitala trenutačno u FMPS,
i to što je zadnjih dana zavladalo raspoloženje sveobuhvatne rezignacije na našoj lokalnoj tržnici.

Investitori su se nakrcali za nižim razinama i ne žele si više kvariti prosjek, a mislim da će i prodavača biti sve manje. Dakle, preostaje samo čekanje….
[smiley]

Slažem se ovo za fmps ali i za moj promašaj.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

neće ovo nikamo značajno do netom prije objave sporazuma odnosno bajićevog odobrenja, ali moguća su iznenađenja nakon saborske rasprave o prijedlogu sdp-a. pričekajmo i bit ćemo pametniji.

...povijest se ponavlja...


neće ovo nikamo značajno do netom prije objave sporazuma odnosno bajićevog odobrenja, ali moguća su iznenađenja nakon saborske rasprave o prijedlogu sdp-a. pričekajmo i bit ćemo pametniji.

Mislite da bi potencijalno odbijanje tj. neprihvacanje SDP-ovog prijedloga bilo pozitivno za SNHO? Mišljenja sam da je taj prijedlog puno bitniji za LRH…



neće ovo nikamo značajno do netom prije objave sporazuma odnosno bajićevog odobrenja, ali moguća su iznenađenja nakon saborske rasprave o prijedlogu sdp-a. pričekajmo i bit ćemo pametniji.

Mislite da bi potencijalno odbijanje tj. neprihvacanje SDP-ovog prijedloga bilo pozitivno za SNHO? Mišljenja sam da je taj prijedlog puno bitniji za LRH…
[/quote]

sve je moguće i ništa nije moguće jer ovo je rvacka. pričekajmo pa ćemo vidjeti reakciju ovog poluimbecilnog tržišta.

...povijest se ponavlja...

Kupnja se danas lijepo povecala. Na kupnji od 128 do 130 oko 3270 kom.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Na kupnji od 127 do 130jn preko 3.000 komada! Od toga dva naloga sa preko 1.000 kom 🙂

stavi se strašilo na prodaju i neki odmah poklanjaju SNHO…
bilo bi lijepo vidjeti im face kad SNHO ode u nebo

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/sn-holding-umjesto-opatije-objavljuje-ponudu-za-preuzimanje-lrh%3f,72524.html

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

hehe izgleda da će im face biti zanimljive i prije nego što sam mislio..
200 kunića je sad već poprilićno blizu…
ako ima još ovih što prodaju po 130 neka se požure jel neće moći uskoro prodati tako jeftino.


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/sn-holding-umjesto-opatije-objavljuje-ponudu-za-preuzimanje-lrh%3f,72524.html

Ne radi link… Ali imamo fenomenalan rast…[cool] Molio bi nekoga da prenese tekst …

Dečki čini se da možemo otvoriti šampanjac [cool]

Kraj afere Liburnia: Država vraća opatijske hotele Darku Ostoji

SN Holding bi se u kontekstu nagodbe obavezao i da najmanje tri godine neće prodavati svoje udjele u Liburnija rivijera hotelima. Nacional je doznao i da SN Holding planira i ozbiljna ulaganja u razvoj te tvrtke. Osim toga, sve zainteresirane strane bi u sklopu nagodbe odustale od međusobnih tužbi

Bliži se konačni rasplet afere Liburnija i potpisivanje nagodbe između Vlade i SN Holdinga, pod kontrolom poduzetnika Darka Ostoje, doznao je Nacional od upućenih pravničkih krugova. Vlada je u ljeto 2005. na netransparentan način dodijelila SN Holdingu 84 posto najstarije hrvatske turističke tvrtke Liburnija rivijera hoteli, zbog nerazjašnjenih odnosa i potraživanja koja je Ostoja prema državi imao na temelju sudjelovanja u procesu kuponske privatizacije.

Oko toga se tada u medijima na poticaj grada Opatije stvorila prava drama, pa je Vlada na koncu tu nagodbu poništila, ali je arbitražni sud Hrvatske gospodarske komore kasnije odlučio da je odustajanje Vlade od te nagodbe nelegalno te je problem ostao narazjašnjen.

Godinama je Ostoja svoja potraživanja pokušavao rješavati pravnim putem i to je činio prilično uspješno, dok su nerazjašnjeni odnosi počeli sve više opterećivati Vladu. Nakon višegodišnjeg temeljitog pregovaranja, sada se došlo na rub potpisivanja nove nagodbe, koja bi trebala zadovoljiti sve strane u tom kompliciranom predmetu. Tvrdi se da se Ostoja odrekao 25 posto plus jedne dionice, od onih 84 posto dionica koje su mu pripale temeljem ranije nagodbe. Ostoji bi tako ostalo 59 posto dionica Liburnije, a 25 posto plus jednu dionicu Ostoja bi ustupio gradu Opatiji.

Trenutačno se radi i na tome da se pronađe najkvalitetnije pravničko rješenje kojim bi se grad Opatija oslobodio podnošenja obvezujuće ponude za kupovinu preostalih dionica Liburnija rivijera hotela. I tu bi obavezu na sebe preuzeo Darko Ostoja, odnosno SN Holding nakon potpisivanja nagodbe. SN Holding bi se u tom slučaju obavezao dati primjerenu obvezujuću ponudu u skladu sa zakonom, čime bi se u opatijski gradski proračun slila dodatna značajna sredstva ako bi grad Opatija odlučio prodati svoje dionice.

SN Holding bi se u kontekstu nagodbe obavezao i da najmanje tri godine neće prodavati svoje udjele u Liburnija rivijera hotelima. Nacional je doznao i da SN Holding planira i ozbiljna ulaganja u razvoj te tvrtke. Osim toga, sve zainteresirane strane bi u sklopu nagodbe odustale od međusobnih tužbi.

http://www.nacional.hr/clanak/80713/drzava-vraca-opatijske-hotele-darku-ostoji

New Report

Close