SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam čemu sad ovo….?

Prouči prvo topic unatrag mjesec dana prije postanja starih članaka….

u liburnijskom listu u sklopu novog lista u subotu je pisalo o prodaji hotela u opatiji, između ostalog spomenut je ponovno vjerojatni dogovor ostoja-rh. dakle, to je vrlo vjerojatno gotova stvar.

...povijest se ponavlja...


u liburnijskom listu u sklopu novog lista u subotu je pisalo o prodaji hotela u opatiji, između ostalog spomenut je ponovno vjerojatni dogovor ostoja-rh. dakle, to je vrlo vjerojatno gotova stvar.

Vjerovatno???

Kod mene je kupnja novog auta bila velika vjerovatnost ali ga ipak nisam uspio kupit..



u liburnijskom listu u sklopu novog lista u subotu je pisalo o prodaji hotela u opatiji, između ostalog spomenut je ponovno vjerojatni dogovor ostoja-rh. dakle, to je vrlo vjerojatno gotova stvar.

Vjerovatno???

Kod mene je kupnja novog auta bila velika vjerovatnost ali ga ipak nisam uspio kupit..
[/quote]

i kod mene, pa sam ga kupila 🙂



u liburnijskom listu u sklopu novog lista u subotu je pisalo o prodaji hotela u opatiji, između ostalog spomenut je ponovno vjerojatni dogovor ostoja-rh. dakle, to je vrlo vjerojatno gotova stvar.

Vjerovatno???

Kod mene je kupnja novog auta bila velika vjerovatnost ali ga ipak nisam uspio kupit..
[/quote]

pa dobro, ja sam uvjeren da će do sporazuma uskoro doći i da će biti objavljen. koji je to stupanj vjerojatnosti, prepuštam publici. ono sam napisao da se ogradim ako ne bude ništa o toga, ali kako čujem iz svojih izvora – bit će. pa sad ti vjeruj ili ne vjeruj.

...povijest se ponavlja...

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/duvnjak-sn-holding-u-dobroj-poziciji-da-preuzme-lrh,72039.html

znala sam, pitanje je dana samo..

Evo ti sad, pa si ti misli…..
Opet članak…..opet praktički nije ništa novo reko….
al` je članak intoniran pozitivno….
Znači, ekipa se dovoljno nakrcala (to je onaj od nedavno što je pokupio sve na 130, pa stao na bid sa još cca 700 komada), pa je očito vrijeme da se opet ide gore….

Pa ne bih rekao da nije nista novo. Meni ovo djeluje kao izrazavanje naklonjenosti HFP sporazumu. Sad je na redu Vlada RH.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Pa ne bih rekao da nije nista novo. Meni ovo djeluje kao izrazavanje naklonjenosti HFP sporazumu. Sad je na redu Vlada RH.

a ti misliš da bi se on usudio javno govoriti bez miga iz vlade? pa naravno da mu je rečeno da ovo kaže. on priprema javnost na novu situaciju. sutra bi ovo moglo gore barem 20%, a LRH čak i više.

...povijest se ponavlja...

Vedran Duvnjak: SN Holding u dobroj poziciji da preuzme LRH

Kada to izjavi predsjednik Hrvatskog fonda za privatizaciju onda se može samo reći [thumbsup].

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


a ti misliš da bi se on usudio javno govoriti bez miga iz vlade? pa naravno da mu je rečeno da ovo kaže. on priprema javnost na novu situaciju. sutra bi ovo moglo gore barem 20%, a LRH čak i više.

Za SNHO-R-A se slazem. Ali zasto mislis da bi LRH-R-A trebala i vise? S obzirom da se ide na nagodbu ‘ko zna kakva ce biti cijena u javnoj ponudi.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close