SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tako je kolega
sve su to jalnuši i vucibatine
glavno da mi imamo Rvatsku

Postanite Eu-robovi

ovo je sve smiješno, da se sad vrati onaj nalog s 2500 komada na kupnju, opet bi cijena skočila na 120 kn

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

što mislite da li će opet biti čišćenje po prodaji kao što je bilo poslje blokade?

ja mislim da to treba brzo prodat, dok još ovaj sa 500 kom stoji na kupnji 🙂


ja mislim da to treba brzo prodat, dok još ovaj sa 500 kom stoji na kupnji 🙂

Ti si svoje prodo, pa bi sad opet uletio puno jeftinije….
Pošteno, nema šta…
Imaš sreće što se jučer pojavio ovaj naručeni članak…..inače bi već bili blizu 150…. [tongue]

lijepo sam rekao što ovdje slijedi, a neki se prave pametni i drže lekcije [bye]
sutra nastavak pada ….

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...



ja mislim da to treba brzo prodat, dok još ovaj sa 500 kom stoji na kupnji 🙂

Ti si svoje prodo, pa bi sad opet uletio puno jeftinije….
Pošteno, nema šta…
Imaš sreće što se jučer pojavio ovaj naručeni članak…..inače bi već bili blizu 150…. [tongue]
[/quote]

[thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

čitaš me ko ćirilicu


lijepo sam rekao što ovdje slijedi, a neki se prave pametni i drže lekcije [bye]
sutra nastavak pada ….

hehehe…očito još nisi uspio dovoljno dokupit


Samo ne znam tko će ti sutra prodati dionicu ispod 115,63 da ode u negativnu blokadu….

Danas si saznao – od 5024 dionice koliko je do sada trgovano, bilo je mnogo i onih koji su bili voljni prodati i po 110,00 Kn.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw



Samo ne znam tko će ti sutra prodati dionicu ispod 115,63 da ode u negativnu blokadu….

Danas si saznao – od 5024 dionice koliko je do sada trgovano, bilo je mnogo i onih koji su bili voljni prodati i po 110,00 Kn.
[/quote]
pa da su bili voljni bi i prodali, a koliko vidim po 110 je prodano tek 10tak komada…
ovo je bila odlična prilika za dokup…

Dogovor nije postignut i više od toga ništa ne mogu reći”, kratak je Ostoja

Ke bide , rekli bi naši prijatelji makedonci.

New Report

Close