SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

B L O K A D A !!!!! [cool]

Evo opet smo u blokadi, kako sam jutros i najavljivao da bi se moglo desiti. Ono što treba dodatno veseliti sve dioničare SNHO-a jest i da je LRH u blokadi, te da je LRH prešao 2.000,00kn. [thumbsup]

Promet na obje dionice jer neuobičajeno velik i vjerujem da ćemo nakon blokade nastaviti rast. Kao što sam već spomenuo svaka pozitivna vijest će lansirati SNHO na više razine, a i LRH.
Moguće je da insideri dokupljuju zadnjih dana. Danas je bilo lijepo vidjeti kako se na kupnji nalozi sa po 1.000 komada pomiću prema gore, kako bi bili prvi na kupnji i to me dodatno veseli jer očito to nisu bili nalozi za "zamagljavanje očiju" koji stoje s ciljem da ne budu izvršeni…

Evo i prodaje:

122,45 75
129,29 95
129,99 300
130,00 84
149,97 184
150,00 104
165,00 100
166,00 200
180,00 20
199,98 400
199,99 210
200,00 1037

Lako moguće da danas završimo preko 130,00 kn.

Pozdrav svim dioničarima SNHO. Očito su ljepši dani pred nama. Vjerujem da ćemo za par dana biti na puno višim razinama, pogotovo kada se javno objavi da je postignut sporazum države i SNHO-a. Ako smo toliko vremena "čubili" u ovoj dionici, mislim da nije razumno prodavati je na ovim razinama ako smo jako blizu "happy end-a". Strpljenje će nam se isplatiti ;)

Treba li podsjetiti da je sredinom 2007.godine cijena bila 400,00kn, dok je sredinom 2008.godine vrh bio na 290,00kn. Istina, tada je vladao veći optimizam na burzi, međutim ako se je SNHO tržio po 290,00kn, iako je ovaj spor bio još daleko od kraja, i iako je tada bilo puno neizvjesnije dali će SNHO dobiti spor, zar mislite da će SNHO nakon postignute nagodbe u kojoj će izaci kao pobjednik i kao većinski vlasnik LRH-a vrijediti manje nego što je tada vrijedio?


jeli bila kakva nova vijest?

Probili smo 115kn…. [thumbsup]
To je za sada vijest dana…..
Moze li bolje….. [rolleyes]
Naravno…..ovo je tek početak…. [wink]


Probili smo 115kn…. [thumbsup]
To je za sada vijest dana…..
Moze li bolje….. [rolleyes]
Naravno…..ovo je tek početak…. [wink]

S nestrpljenjem iščekujem 13:20, a nije loše znati da će LRH biti odblokirana 10 minuta prije, u 13:10. LRH i SNHO su povezane i često jedna prati rast druge…

Podsjetimo da je zadnja ccijena na LRH 2.000,00 kn a evo kako šuplje izgleda prodaja LRH-a…
2.475,00 11
2.490,00 2
2.694,00 3
2.700,00 4
2.890,00 10
2.940,00 2
3.000,00 1
3.740,00 2
4.597,77 10

Ako LRH potegne još gore, nema razloga da i SNHO ne prati taj rast. Iako, i sa današnjim rastom od oko 16%, za danas, trebamo biti zadovoljni, ali mogli bi mi i bolje [wink]

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama SNHO-R-A nastaviti u 13:20.
Na upit Upravi Drustva SN Holding d.d., o postojanju novih materijalnih cinjenica, ista se nije ocitovala.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

Apsolutno očekivano… 13:20 Show go on

nebih ovo nazvao probijanjem, ja iskočio i čekam poolback

polako , ovo će se malo ispuhati kao i LRH, ali neće više znatno prema dolje. tko je jamio, jamio je. no evidentno je da je netko nešto doznao kad tako suludo kupuje i jedno i drugo. da je samo jedna rasla, moguće je da je navlakuša, ali obje – to je znak da netko zna ono što ćemo mi tek saznati, a to zvuči jako dobro.

...povijest se ponavlja...

uh, što će tek biti kada izađe na vidjelo službena objava

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


uh, što će tek biti kada izađe na vidjelo službena objava

tad će LRH odmah u dan-dva skočiti na preko 4000 kuna, a SNHO na 400. ali pričekajmo prvo mišljenje državnog odvjetnika. njegova je zadnja.

...povijest se ponavlja...

bas me zanima tko ce objaviti vijest… mislim da baja nece….
pola milje prometa cist solidno.
dobar znak da nakon blokade prodaja nije popustala.jedino ovo malo na kraju kaj je netko prodao.
do podne se sve obavilo a onda nakon gableca ljudi vise nemaju snage za rad…

Znači,ako sam dobro razumio,po Vama,stvar je već rješena . Odnosno,rješen je spor između Vlade,SNHO,Grada Opatije,Hanfa-e,i LRH .

Da je to tako,onda bi za to znali SNHO-LRH_HANFA .

Svi se kunu da nemaju pojma zašto dionice rastu . I to izjavljuju u pisanim izjavama,nakon blokade .

TKO će krivično odgovarati,ako je vijest ipak točna ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


TKO će krivično odgovarati,ako je vijest ipak točna ?

Kao i uvijek do sada kod nas, nitko…



uh, što će tek biti kada izađe na vidjelo službena objava

tad će LRH odmah u dan-dva skočiti na preko 4000 kuna, a SNHO na 400. ali pričekajmo prvo mišljenje državnog odvjetnika. njegova je zadnja.
[/quote]

možda je i on u fazi akumulacije

New Report

Close