SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kaže čovjek:

"Objasnio je kako se Grad ne može miješati u dogovore države i SN Holdinga, ali i dodao kako je za Grad prihvatljiviji privatni većinski vlasnik od države."

Vidi ti kako se vremena mijenjaju. Do nedavno se tupilo potpuno drugo.

A još i na vidjelo izlazi "politička" odluka suda o dodijeli 25% dionica gradu.

Dalje citiram:
"- To je bio samo fiktivan dogovor, jer mi danas od tih dionica nemamo nikakve koristi. Zbog odluke Hanfe o tome da moramo osigurati sredstva za obvezujuću ponudu za sve dionice LRH, prijeti nam bankrot, jer radi se o iznosu od 1,36 milijardi kuna. A izgubili smo pravo da odlučujemo na Skupštini, i to u trenutku odabira partnera u privatizaciji, zaključio je Dujmić."

Doći će ove godine sve na svoje. Strpljivi će biti nagrađeni za čekanje.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

da uletim????
pofuk


da uletim????
pofuk

A da ippak odeš prvo do opatije,iznajmiš sobu u nekom od ovih antikviteta?? Možda se ipak predomisliš’? Nesmijem reklamirati pa ću samo reći"pozdrav iz đakovštine" [wink]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

još 70 kom do blokade [thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Kakva tišina ovdje danas…..nitko nije previše iznenadjen razvojem stvari….. [rolleyes]

ja sam očekivao odbijanac i jako sam zadovoljan razvojem situacije. strong buy!
kad probije 115 bit će super!

Danas nakon početnog naleta, ipak lagano ispuhivanje pred kraj dana i to zaslugom malih koji su se počeli slagati ispod gornje blokade da bi uzeli svojih par posto…..
Mislim da bi trebali razmotriti koliko im je isplativije sad uzeti 100,200 ili 500 komada na ovoj razini, pa pričekati koji tjedan da se stvar finalizira i onda kapitalizirati dobit, odnosno minimalno udvostručiti ulog…..
Ovakve sitne špekulacije će se mnogima obiti o glavu, jer bi uskoro moglo biti…..GAME OVER. [wink]

Zanimljivo u prvim minutama trgovanja…

Nakon niti 10minuta imamo lijepi rasti promet od oko 180.000kn…zadnja cijena 109,99…

Kupnja se je znatno pojacala
104,00 50
103,03 1000
103,02 505
103,01 500
103,00 200
101,01 63
100,31 57
100,25 60
100,00 300

Biti će zanimljivo pratiti SNHO ovih dana. Svaka nova vijest mogla bi "lansirati" SNHO, a prema svim vijestima posljednjih tjedana čini se da je postignut dogovor i da se priprema teren putem medija za objavu postignutog sporazuma "u kojem je država profitirala"…

Evo kako trenutno izgleda K/P…
Na kupnji imamo par naloga sa po 1.000 komada, kao i dosta naloga sa količinama preko 200-300 dionica…
http://img35.imageshack.us/img35/6168/201003081024.png

Mogli bi danas u blokadu [wink] Btw. i LRH je danas potegnuo prema gore…

Hocemo li danas preko 114,75? [proud]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Zanimljivo u prvim minutama trgovanja…

Nakon niti 10minuta imamo lijepi rasti promet od oko 180.000kn…zadnja cijena 109,99…

Kupnja se je znatno pojacala
104,00 50
103,03 1000
103,02 505
103,01 500
103,00 200
101,01 63
100,31 57
100,25 60
100,00 300

Biti će zanimljivo pratiti SNHO ovih dana. Svaka nova vijest mogla bi "lansirati" SNHO, a prema svim vijestima posljednjih tjedana čini se da je postignut dogovor i da se priprema teren putem medija za objavu postignutog sporazuma "u kojem je država profitirala"…

Oce lansirati ali prema dole ovaj tijedan.
Svi lete ko na IGH i onda ce biti plakanije .

jeli bila kakva nova vijest?

New Report

Close