SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pretpostavljam da je kupac trezor….moguće je da se ponovi ovih dana.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Stanje u prvih 10 nepromjenjeno. Trezor nije kupovao!!

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Dug države je priznat i nesporan. Priča sa liburnijom nije gotova.

A ti si "priznati profesor".
Kako će SNHO utjerati dug državi za koju nije sasvim sigurno da će iduće godine imati dovoljno novca za isplatu plaća i mirovina, državi čiji dug uskoro prelazi preko 100 % vrijednosti BDP-a, državi koja svako malo radi rebalans proračuna jer nije u stanju namaknuti dovoljno novca za sve neradnike i razno-razne kvazi-političke krvopije u (pre)golemom državnom aparatu…mogla bih danima nabrajati sve cro-bisere.
Ni 10 sudova niti 10 presuda ne može ti pomoći da namiriš taj dug u državi prazne kase – profesore.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

bravo ema…..ako nema keša bit će nečeg drugoga. Ima još u vlasnštvu države dosta dionica.[thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius



Dug države je priznat i nesporan. Priča sa liburnijom nije gotova.

A ti si "priznati profesor".
Kako će SNHO utjerati dug državi za koju nije sasvim sigurno da će iduće godine imati dovoljno novca za isplatu plaća i mirovina, državi čiji dug uskoro prelazi preko 100 % vrijednosti BDP-a, državi koja svako malo radi rebalans proračuna jer nije u stanju namaknuti dovoljno novca za sve neradnike i razno-razne kvazi-političke krvopije u (pre)golemom državnom aparatu…mogla bih danima nabrajati sve cro-bisere.
Ni 10 sudova niti 10 presuda ne može ti pomoći da namiriš taj dug u državi prazne kase – profesore.
[/quote]
štovana Ema nagodbom u vlasničkim udijelima-budući da i vrapci u ovoj državi znaju da novaca nema niti će ih biti u skoroj budućnosti-ostaje samo jednostavna nagodba -da se država riješi ovog opterećenja a druga strana u sporu dobije ono što treba dobiti-najidealnije riješenje nije ali i sa ovime se stranke mogu dovesti do konačnog riješenja-
pred kraj iduće godine bi trebalo biti -i neko konačno riješenja u svezi ovog predmeta…


pred kraj iduće godine bi trebalo biti -i neko konačno riješenja u svezi ovog predmeta…

Očekujete u 2010. rješenje ovog spora?
Kada možemo očekivati ikakve novosti sa suda ili išta vezano uz SNHO?

Nadam se da će se u 2010. svim dioničarima SNHO-a višestruko isplatiti strpljenje 😉


pred kraj iduće godine bi trebalo biti -i neko konačno riješenja u svezi ovog predmeta…

Pričam ti priču.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Dvije godine sam u 7, 8 dionica. Uspjeva san ništa ne prodati čekajući oporavak. U zadnjih 15 dana sam mora nešto prodati i što mislite što sam proda? [cry]

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Netko je izgubio živce i udario po prodaji… 🙂

72,97 150 15:46:28
72,96 100 15:46:28
72,95 100 15:46:28
72,90 100 15:46:28
72,80 100 15:46:28

Dakle danas imamo rasto od 13,29% 🙂

Ima li kakvih novosti?

Baš me zanima kako ćemo trgovati sutra…

A na drugoj strani puno prometa na LRH…


Dvije godine sam u 7, 8 dionica. Uspjeva san ništa ne prodati čekajući oporavak. U zadnjih 15 dana sam mora nešto prodati i što mislite što sam proda? [cry]

Vratit ćeš se ti ponovno u SN [thumbsup].

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Netko je odmah na otvaranju udario po kupnji i pocistio sve na 74,00. Prva prodaja je na 80,00kn. Napokon da i ovdje idemo gore i da se nešto događa 🙂

New Report

Close