SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hajde ostoja…nećeš dobiti velike količine tako jeftino.

Podigni brate ljestvicu gore. [thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Ima li kakvih novosti, vijesti, prica rekla-kazala, naznaka rjesavanja spora…?

Vidim da vlada velika "tišina" na ovoj dionici, pa se nadam malo oživjeti temu… Naime, kao što sam već pisao ušao sam u SNHO još prije par godina i dugoročno vjerujem u rast.

Zanima me dali ima kakvih novost oko rješavanja spora? Kakva su razmišljanja, dali će SNHO dobiti spor, dali će se namiriti LRH-om ili na neki drugi način… kada bi mogli očekivati rješavanje ovog spora, u roku godinu dana, za 2,3,5 godina…

Svako mišljenje i informacija je itekako dobro došla…

Pa dobro zar nitko nema ovu dionicu. Nema nikakvih novosti na forumu od sredine 7.mjeseca… Zar stvarno nitko nezna ništa novo?

ja imam nesto nihovih dionica na koje uopce ne obracam paznju… o kakvom se tu sporu tocno prica??? kako to da nema nikakvih podataka o poslovanju na netu. zadnji podaci 2006. g

malo upadam ko da sam s marsa pao ali vidim da ti nitko nista ne pise pa eto malo da ima barem nekakve komunikacije

@goran

nisi jedini u SN-u…….ima ovdje dosta ekipe u njemu.
Zašto niko ne piše??? Ljudi se zasitili. Čekamo rješavanje spora sa državom i povrat duga. A onda veselje.

Dosta je rečeno o ovoj temi. Pratilo se, diskutiralo. Na žalost ovdje vijesti dolaze na kapaljku (nije ovo građevinar). [wink]

@redone
pročitaj temu od početka.

…………..pozdrav obrestu [thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius



@goran

nisi jedini u SN-u…….ima ovdje dosta ekipe u njemu.
Zašto niko ne piše??? Ljudi se zasitili. Čekamo rješavanje spora sa državom i povrat duga. A onda veselje.

Dosta je rečeno o ovoj temi. Pratilo se, diskutiralo. Na žalost ovdje vijesti dolaze na kapaljku (nije ovo građevinar). [wink]

…………..pozdrav obrestu [thumbsup]

The profa, hvala na odgovoru. Od kada sam se priključio ovom forumu cijenim Vaše pisanje na ovoj temi i drago mi je da ima još kolega sa foruma unutra. Kao što sam već rekao vjerujem u ovu dionicu koja mi čini oko 35% portfolia, međutim malo smo previše zaronili u zadnje vrijeme, a i kupnja je slaba međutim ne pomišljam sada izlaziti iz dionice jer sam unutra preko tri godine i nebi si oprostio da izađem a da SNHO dobije spor i naraste. Prema svemu što sam pročitao i pratio unazad tri godine vjerujem u pozitivan ishod po nas, iako nisam pravnik.

Osim rješenja spora koji bi, ako bude u korist SNHO-a, trebao opasno podići vrijednost dionice, dali možemo očekivati i neke druge vijesti koje bi mogle podići vrijednost dionice? Do kada bi trebalo izai FI (koliko sma upoznat još nije izašlo) ?

Evo i top 10
1. VICIS D.O.O. 505.188 18,57
2. JUHN BOJAĐIJEV KSENIJA 391.584 14,40
3. OSTOJA DARKO 362.349 13,32
4. PECTORA D.O.O. 314.012 11,54
5. BAJAKIĆ RATKO 160.531 5,90
6. MARIĆ JOŠKO 110.130 4,05
7. VELIFER D.O.O. 104.075 3,83
8. SN HOLDING D.D. (1/1) 46.374 1,70
9. VABA D.D. BANKA VARAŽDIN/SPAČVA D.D. VINKOVCI 16.257 0,60 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 13.120 0,48 Skrb. račun

U zadnje vrijeme je likvidnost jako slaba, a koliko vidim već duže vrijeme nitko iz top 10 nije trgovao što sugerira da svi čekaju riješenje spora.
Kakva su razmišljanja, dali postoji mogucnost da se u skorije vrijeme i fondovi ukljuce u ovu dionicu što bi, vjerujem, znatno podiglo likvidnost kao i cijenu…?

Koji je najpesimističniji scenarij koji bi se mogao desiti na SNHO-u? Da izgube spor (zadnjih dana je nešto o ovome pisano na temi LRH, međutim ne vjerujem u takav ishod)? Koliko je to uopće realno?

Evo nešto o SNHO-u i sa službenih stranica… (http://www.snholding.hr%5B/url%5D)
"SN Holding je dioničko društvo koje od 1999. godine posluje na hrvatskom tržištu, a danas ima više od 5.000 dioničara i tržišnu kapitalizaciju od 225 milijuna kuna.

Tijekom niza godina SN Holding bio je vodeći dio grupe kompanija koje su upravljale s više od 10% hrvatskih kategoriziranih turističkih kapaciteta. S podjelom grupe u 2005. godini, iskustvo akumulirano na području nekretnina i nove prilike na tržištu bile su presudne za stratešku odluku o repozicioniranju i potpunom fokusu na poslovanje s nekretninama. Usmjerili smo se na razvoj nekretnina na hrvatskom tržištu, sagrađenih na iznimnim lokacijama, a jedinstvenih u spoju kvalitete, funkcionalnosti, udobnosti i uživanja u prostoru u kojem se boravi.

Do kraja 2006. godine sagradili smo prestižnu poslovnu zgradu s 13.000 m² elitnog uredskog prostora, lociranu u samom središtu poslovnog dijela grada Zagreba, kao i garažu s 447 parkirnih mjesta. Zgrada je ubrzo po dovršetku u cijelosti komercijalizirana.

Danas raspolažemo s više od 800.000 m² zemljišta, od čega su 230.000 m² ekskluzivne parcele na jadranskoj obali (Hvar, Rovinj, Istra), na kojima pripremamo gradnju jedinstvenih rezidencijalnih nekretnina, koje će u skladu s našom misijom i poslovnom strategijom potvrđivati našu izvrsnost."


U zadnje vrijeme je likvidnost jako slaba, a koliko vidim već duže vrijeme nitko iz top 10 nije trgovao što sugerira da svi čekaju riješenje spora.

Eh tu ti je svega bilo u zadnje vrijeme. Čak je i ostoja povečao svoj dio za nekih par desetaka tisuća dionica (nisam baš siguran, trebao bih pogledati). Najveći kupci osim trezora, su bila dva skrbnička računa (raifaisen banka). U glavnome stari lisac u tišini skuplja i moli da ova recesija potraje što duže kako bi on mogao više trpati.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Kad će sn holding objaviti neko svoje izvješće o poslovanju? Zar oni nemaju nikakvu obvezu po tom pitanju?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Zanimljiva transakcija…

80,50 1 11:15:49

…da mi je znati koja joj je svrha…

netko je skupio dovoljni love za jednu dionicu.
mrva po mrva, kamen po kamen, dionica po dionica..

Zadnjih dana je cijela dosta pala, a kupnja je užasno slaba. Protrgovane su male količine, međutim kao dioničara me brine da je kupnja gotovo nikakva. Koji je razlog tome?

Zašto SNHO ne "dokupljuje" dionice za trezor? Pa oni bi morali stabilizirati cijenu dionice… (?)

New Report

Close