SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koje liparenje na kupnji. Dugo neviđeno.

Neki nikako da shvate da su SN i LRH povezani kao blizanci. Čeka se samo okidač i SN počinje letiti. A onda će biti kasno.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius




Sad nek proda LRH dionice Opatiji za 50-ak milijuna kn, pa s tim novcima nek kupuje njihove vile.

neće ti ostoja prihvatiti ponudu. za te je pare mogao prodati odmah. to je isto znakovito. pa imao je ponudu od 1000 eura po dionici prije 5 godina i odbio je, zašto bi onda danas prihvatio?
[/quote]

Kad je to ostoja mogao "prodati odmah"?
Kad je cijena bil 5 ili 6 tisuća kuna onda je prodavao i to je, kako se poslije pokazalo bila dobra odluka. Sad bi mogao ponovo prodat, i za svoje dionice bi dobio ponovo jako dobru cijenu, pogotovo s obzirom na stanje na burzi, a i na činjenicu da je u međuvremenu kupio dionice nazad za manje od pola cijene. Ako ne proda, znači da je dobio neki još bolji deal, s obzirom da ima Opatiju u šaci. Budemo vidili. U svakom slučaju win-win situacija.
Svakako sam siguran da će odluka snho-a biti najispravnija, jer koliko vidim, do sada, u vezi lrh, nisu nikada pogriješili.

Ne kužim što si točno htio reći Delboy? Ili drukaš za LRH?:)(to je isto OK:))

Važna je činjenica da ovih par posto lrh koje ostoja trenutno ima, ustvari i nisu tako bitni snho-u, osim za špekulacije i pritiske. Kontrolni paket i tako misle steći na drugi način.
[/quote]

ne drukam za ništa nego iznosim činjenice. tko zna što će biti. u svakom slučaju samo budala sada prodaje SNHO i LRH.

...povijest se ponavlja...

Preostalih 35 dionica mogle bi biti uvrštene u MTP samo ako netko (član Burze ili izdavatelj) preuzme obvezu da će za to društvo dostavljati nužne informacije (godišnje financijsko izvješće, poziv za glavnu skupštinu i sl.).

Do sada je taj uvjet ispunjen za 15-tak dionica, poput SN Holdinga, Montmontaže, BC Instituta, Geofizike i dr., a dionicama društava za koja nitko ne preuzme tu obvezu također će se prestati trgovati 20. srpnja.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=aeb6a777-b564-40c1-9b39-334873235cd3&open=sec

i btw, imate na fininom portalu FI za 2008.

Only God, Muammar and Libya!

Svugdje nekakav mooving, a na ovoj šugavoj dionici mrtvilo.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

osim što stari lisac stalno povečava trezor i što su sve transakcije skoro njegove ima li kakvih novih vijesti???

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

jel u ovoj dionici itko ostao osim trezora, mene i profe?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Ja.

Ja sam unutra već skoro 5 godina i dionica mi čini oko 60% portfolia… Time is on our side…

I ja sam unutra cca 2 godine.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

ušao također prije 2-3 god na 140, izišao na 320. Ponovno ušao na 250 i od tada čamim i ja ovde……

ima li ovde išta novoga, kad ovo kreće ?

* Važeći podaci za uredovni dan 11.09.2009 .

SN HOLDING D.D./REDOVNA DIONICA SNHO-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. VICIS D.O.O. 505.188 18,57 Osnovni račun
2. JUHN BOJAĐIJEV KSENIJA 391.584 14,40 Osnovni račun
3. OSTOJA DARKO 362.349 13,32 Osnovni račun
4. PECTORA D.O.O. 314.012 11,54 Osnovni račun
5. BAJAKIĆ RATKO 160.531 5,90 Osnovni račun
6. MARIĆ JOŠKO 110.130 4,05 Osnovni račun
7. VELIFER D.O.O. 104.075 3,83 Osnovni račun
8. SN HOLDING D.D. (1/1) 46.374 1,70 Osnovni račun
9. VABA D.D. BANKA VARAŽDIN/SPAČVA D.D. VINKOVCI 16.257 0,60 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 13.120 0,48 Skrb. račun
Ukupno: 74,40

Trezor i dalje najaktivniji. Možda i jedini u ovom trenutku koji kupuje.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

New Report

Close