SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemojte me uzet 100% za sigurno, ali mislim da je 2007. to bilo oko 150 – 160 kn.

Only God, Muammar and Libya!

Po svemu viđenom ispada da je Ostoja pomeo sve ove ispod 70.
Ako tko misli kupovati ovo je sad zadnja prilika sa popustom.

who dares, wins

Prodaje:
Količina Cijena
40 80,00
39 85,00
95 94,67
69 94,68
104 94,70
188 94,90
62 95,00
312 99,99
500 101,00
100 166,00
A kaj je naj bitnije i ne ma bog zna koliko.

who dares, wins

on ostaje vjeran SNHO i LRH, i pored ovoliko jeftinih prilika , i vani kod nas, on uzima SNHO…
vlajda bi on bio najupućeniji za konačno riješenje spora sa državom, vidi se koliko vjeruje u to tko će dobiti spor…..

Ti pričaš o meni? Osim da nisam najupućeniji… [wink]


Po svemu viđenom ispada da je Ostoja pomeo sve ove ispod 70.
Ako tko misli kupovati ovo je sad zadnja prilika sa popustom.

zašto onda ne kupiš!!!!!!tu sam zadnje tri godine i samo letaći tako pišu!!!!!
kupi,kupi,skini sve do 1xx,razveseli nas!

Ako ostoja misli kupovati ozbiljne količine, onda će morati dignuti ljestvicu na 200-240. Do tada mu samo dolazi sića od dionica.
Povećaj ponudu i daćemo ti više.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Bravo ostoja.
Još jedno takvo čišćenje i evo nas na 220. A onda se mogu uhvatiti veće količine.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


on ostaje vjeran SNHO i LRH, i pored ovoliko jeftinih prilika , i vani kod nas, on uzima SNHO…
vlajda bi on bio najupućeniji za konačno riješenje spora sa državom, vidi se koliko vjeruje u to tko će dobiti spor…..

Ostoja radi samo za svoj džep, a vi živite u iluziji ako mislite da će od svega koristi na kraju imati itko osim samoga Ostoje. što mislite, zašto je SNHO izašao iz JDD kotacije i više ne daje FI, zato da pomogne malim dioničarima? [bye]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Što se tiče izlaska iz kotacije priča je malo duža…nakon izlaska iz kotacije, neki fondovi su morali napustiti SN, jer po svom statutu nisu smjeli imati dionice tvrtki koje ne objavljuju FI.
Pogodi tko je sve kupio? Kakav zajeb. Tada je kupljeno više od 300.000 dionica po 220 kn (koliko se sjećam).

Još dobar dio dionica se nalazi kod malih dioničara i morati će on kad tad zavući ruku dublje u džep, jer on želi sve.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Ostoja radi samo za svoj džep, a vi živite u iluziji ako mislite da će od svega koristi na kraju imati itko osim samoga Ostoje. š

on može raditi za svoj džep , i to je njegovo pravo, ali jedini način da on zaradi za svoj džep je taj da cijene SNHO i LRH odu višestruko gore. E, pa kad odu i mi mališi nećemo imati ništa protiv, a do tada se ne živcirati i paničariti, dolazi lito…ima hladne pive i cura u minjaku, pustite burzu……doći će sve na svoje,ako neće ove godine hoće slijedeće….

http://sportske.jutarnji.hr/index.php?cmd=show_clanak&clanak_id=9668

"Predsjednik Lokomotive Tin Dolički bio je nižerazredni nogometaš, ali je već 22 godine vrhunski odvjetnik trgovačkog prava. Dvije godine je na čelu Lokosa, a jedan je od najutjecajnijih ljudi u Izvršnom odboru Dinama."

"Kad sam konkretno ja u pitanju, podnijet ću ostavku na članstvo u Izvršnom odboru Dinama i biti samo prvi čovjek Lokomotive."

bilo bi lijepo da udjelnicari SNHO dobiju koju besplatnu kartu za utakmicu Lokomotive u 1HNL dogodine 🙂

New Report

Close