SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kaže nema domjenaka ni božićnih darova, a Ostoji moramo dat koju milijardu kuna. [lol] To stvarno nije lijepo. Jel bi još da i oni u LRH ostanu bez božićnice i veće plaće? Ili da neki ne kupe one vile šta će može bit u prodaju? Moramo stegnut remen.

znaš što će Ostoja dobiti od države? isto što i Zagorec – Remetinec! a Zagorec je bio puno jači igrač od Ostoje, tako da možete zaboraviti te papazjanije o milijardu kuna od RH.
čitao sam postove na ovom topicu i lijepo su vas ljudi savjetovali da bježite odavde još tamo od 300 kn, ali ne, vi ste najpametniji pa ste sada dočekali SNHO na 90 kn! Slažem se s njima kad kažu da će SNHO na cijenu KORF-a, naravno da hoće a vi čekajte godota….i njegov Remetinec

[/quote]
A reci ti meni koja to dionica nije pala bar 40 %, neke su padale i po 85%. Da si mi bar najavio da dolazi financijska kriza pa bi prodao i HT kad je bio na 400 i Sn na 300, pa bi sad za siće opet kupavao.
znaš što će Ostoja dobiti od države? isto što i Zagorec – Remetinec! a Zagorec je bio puno jači igrač od Ostoje, tako da možete zaboraviti te papazjanije o milijardu kuna od RH.
čitao sam postove na ovom topicu i lijepo su vas ljudi savjetovali da bježite odavde još tamo od 300 kn, ali ne, vi ste najpametniji pa ste sada dočekali SNHO na 90 kn! Slažem se s njima kad kažu da će SNHO na cijenu KORF-a, naravno da hoće a vi čekajte godota….i njegov Remetinec

Zahvaljujem, bio skinuo bas sa poslovnog, a za finu znam.Sto zakljucujem da je s odzirom na trenutno stanje t.kap cijena dosta baziran na pretpostavci dobivanja sudskih sporova sto i nije neka cijena uzme li se u obzir tj. budu li dobiveni ili dionice ili nadoknadjena steta po tuzbi za naknadu (sto (MI) neizgleda vjerovatno u naredne dvije godine) .pozdrav

*sto i nije neka (pre visoka) cijena

Jel neko bio na skupštini? Jel imamo krizni scenarij? [lol]

Only God, Muammar and Libya!

krizni scenarij je upravo na zse-u……

a ispod 10kn neće,garantiram,kupujem ako treba i od Ostoje!!!!!!

Naslovnica | RSS | Newsletter Naslovnica Sve vijesti Hrvatska Regija Svijet INA-Industrija nafte HT-Hrvatske telekomunikacije Impressum Oglašavanje Forum Tržišta kapitala – Hrvatska Tržišta kapitala – Srbija Tržišta kapitala – BiH Tržišta kapitala – Svijet Fundamentalna analiza Investicijski fondovi Opće financije Pravila foruma Poslovna knjižara Ekonomija i Business Pravo i Zakoni IT i Računala Građevinarstvo Promet Putovanja i Turizam Rječnici i Leksikoni Uvjeti korištenja Kako kupovati Burze i financije Zagrebačka burza Beogradska burza Sarajevska burza Banjalučka burza Montenegroberza Ljubljanska burza Makedonska burza Leksikon Poslovni dnevnik Aktualno Kompanije & tržišta Komentari Panorama Burze & financije Globus Ljudi i karijere PD Plus In&Out Pravo & Državna uprava Vina Fondovi Dionički fondovi Mješoviti fondovi Obveznički fondovi Novčani fondovi Dobrovoljni mirovinski fondovi Obvezni mirovinski fondovi Fond hrvatskih branitelja Logiraj se | Registracija Zatvori
Korisničko ime: Lozinka: zapamti me

pošalji E-mail adresa: pošalji Prednosti registracije
Zaboravljena lozinka
Registracija na portal Poslovni.hr je besplatna. Registracijom postajete dio najveće regionalne poslovne i financijske internet zajednice. Članovi se mogu povezivati s drugim članovima portala koristeći komunikacijske alate (forum, privatne poruke, liste prijatelja i dr.)

Kako bismo Vam poslali novu lozinku, molimo Vas da unesete e-mail adresu koju ste koristili prilikom registracije na portalu.
zaboravio si lozinku? logiraj se | registriraj se
Mail adresa: Korisničko ime: Lozinka: Ponovi lozinku:
pošalji pošalji Fizička osoba Pravna osoba
Ime: Prezime:
Naziv pravne osobe: Matični broj:
Prijava na newsletter: Knjižara
Prijava na newsletter: Poslovni.hr logiraj se
3. prosinac 2008.

SN Holding smanjuje temeljni kapital

SN Holding je 28. studenog održao Glavnu skupštinu, na kojoj je donesena odluka o smanjenju temeljnog kapitala povlačenjem 230.000 vlastitih dionica, bez nominalne vrijednosti.

Temeljni kapital SN Holdinga smanjuje se tako s 29,500.000 kuna za 2,300.000 kuna na iznos 27,200.000 kuna, navodi se u obavijesti dostavljenoj Zagrebačkoj burzi.

(pd)

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

što smanjenje temeljnog kapitala znači za nas obične smrtnike [pray] [sad]

povećanje vrijednosti našeg udjela

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

E, vidi! Tržište je već reagiralo… [lol]
P.S.: imam puno toga.

tržište je reagiralo onako kako reagira kod svih dionica.

Mišljenja sam da i ako objave presudu u korist SN-a (povrat dionica, davanje love …) to u ovom trenutku ne bi imalo pomaka. Stoga je sada bolje mirovanje.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


što smanjenje temeljnog kapitala znači za nas obične smrtnike [pray] [sad]

To znači da ako je dug cca 500 kn po dionici, a poništi se 230 000 dionica nama ostalima ostaje 115 000 000 kn za podijelit [smiley] A i dionica će biti manje na tržištu tako da bi utoliko trebala biti i veća cijena.

Only God, Muammar and Libya!

New Report

Close