SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam to i diplomirao [thumbsup]

Evo i 100%, ja sretan…

Hvala kolegi mark85 na objašnjenju…naime, pojave se uvijek drukeri na dolje koji žele spustiti cijenu dionice i još jeftinije je kupiti. U svakome slučaju, do je pozitivno i oni su dobrodošli jer je to znak da oni vjeruju u dionicu i da ima potencijala.

Što se tiče presude, najvjerojatnije je da će biti uskoro ZBOG priprema za EU. Ako ne uđemo u EU, tj. ne završimo pregovore do druge polovine 2009.g., Sanaderova politička karijera bi bila završena, a naročito šanse za predsjedničke izbore bile nikakve ( nemože valjda toliko vući raju za nos 6 godina, ništa ne napraviti, isporučiti pola generala, i onda pridobiti glasače…)..upravo zbog toga i očekujem daljenji žestok obračun sa korupcijom i reformu pravosuđa te riješavanje ovoga spora.

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE


Hvala kolegi mark85 na objašnjenju…naime, pojave se uvijek drukeri na dolje koji žele spustiti cijenu dionice i još jeftinije je kupiti. U svakome slučaju, do je pozitivno i oni su dobrodošli jer je to znak da oni vjeruju u dionicu i da ima potencijala.

hehehe, pitam se dali se lavgar tu negdje prepoznaje.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Ako sud donese odluku u korist sn-holdinga onda se ta odluka (s obzirom da žalbenog postupka i rokova nema) mora i izvršiti, barem po mom mišljenju. To da li će se spor ponovo pokrenuti, prema gore navedenim uvjetima, opet po mom mišljenju ne može odgađati izvršenje odluke.

Ako sam u krivu molim da me ispravite.

P.S. Isprika kolegama, vidim da ste ovaj moj post već raspravili, no zbog štekanja mog kompa ili ovog foruma, ja te postove nisam vidio prije pisanja mog posta.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Fini čovječe, slažem se!

4. srpanj 2007.| Tanja Čorak

Upravni sud: Proces SNHO protiv Hanfe neće početi prije jeseni

koje jeseni?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


4. srpanj 2007.| Tanja Čorak

Upravni sud: Proces SNHO protiv Hanfe neće početi prije jeseni

koje jeseni?


Glasnovornica Upravnog suda je izjavila kako se zbog godišnjih odmora ročište odgađa do rujna. Sad je rujan i još nemam informaciju gdje je zapelo. Obožavam ovu zemlju… [lol]

kontakt@upravnisudrh.hr – možda nam oni mogu reći [pray]

Ovdje upišite svoj komentar…



Hvala kolegi mark85 na objašnjenju…naime, pojave se uvijek drukeri na dolje koji žele spustiti cijenu dionice i još jeftinije je kupiti. U svakome slučaju, do je pozitivno i oni su dobrodošli jer je to znak da oni vjeruju u dionicu i da ima potencijala.

hehehe, pitam se dali se lavgar tu negdje prepoznaje.

[/quote]

Kaj god [rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Pa dobro kad će se ovo već jednom razriješiti?

New Report

Close