SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Meni je ovo zatišje nekako čudno.

Čini mi se kao da je neki dogovor postignut ali svi šute i nešto čekaju…

Ako čekaju pravi trenutak, onda bi mogli sutra nešto objavit [wink]

na 240,00 je skriveni
[/quote]

neće ni on dugo

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Meni je ovo zatišje nekako čudno.

Čini mi se kao da je neki dogovor postignut ali svi šute i nešto čekaju…

Ako čekaju pravi trenutak, onda bi mogli sutra nešto objavit [wink]

Neće baš sutra, ali nećemo ni čekati jako dugo. Ako je vjerovati kuloarima, ubrzo bi moglo biti konkretnih pomaka naprijed na relaciji SNHO-Opatija-Štrok-Vlada.

Ignore: KressoM, delux



Meni je ovo zatišje nekako čudno.

Čini mi se kao da je neki dogovor postignut ali svi šute i nešto čekaju…

Ako čekaju pravi trenutak, onda bi mogli sutra nešto objavit [wink]

Neće baš sutra, ali nećemo ni čekati jako dugo. Ako je vjerovati kuloarima, ubrzo bi moglo biti konkretnih pomaka naprijed na relaciji SNHO-Opatija-Štrok-Vlada.

[/quote]

Da Avax, potpuno se slažem. Kad sam rekao da bi moglo biti sutra to nije nikakva ozbiljna prognoza nego moje priželjkivanje temeljeno na tome što imam dionice:)

U svakom slučaju očekujem nešto vrlo skoro. Štrok se ponaša kao da je dogovor sa vladom i sa ostojom a i sa opatijom riješen, koliko sam ja uspio naslutiti po njegovom stavu. Muzur se ponaša slično. Razgovor se navodno održao u vladi (ne znam točno di sam to čuo, valjda ovdje). Ali nakon svega toga ništa od informacija nije izašlo u javnost, niti od muzura, niti od ostoje niti od štroka. Niti informacija tipa sve je riješeno, niti tipa nije riješeno, niti tipa pregovori tek slijede, što mi je dalo naslutiti da svi nešto čekaju, a to s druge strane može značiti, ako svi čekaju, možda čekaju istu stvar a to bi značilo da su se onda nešto i dogovorili…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Mislim da čekaju odluku Upravnog suda. Predugovor Ostoja-Štrok možda sadrži i klauzulu o pravu prvokupa…

Ljeto će biti idealno za objavu dogovora i rješenja problema. Neki dan je i Muzur potvrdio da postoji dogovor na relaciji Štrok-Ostoja.
Po meni LRH ulazi u jadranske luksuzne hotele, Štrok temeljem dogovora isplaćuje Ostoji Opatijinih 25%, Ostoja dobiva ostale dionice.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

18. lipanj 2008.
"Glasnogovornica Upravnog suda, sutkinja Ana Berlenghi, potvrdila je jučer kako su predmeti iz 2005. godine stigli na red i sud ih riješava, ali zbog godišnjih odmora tužba SNHO iz studenog 2005. neće moći biti na rasporedu prije rujna."

Članak 29. Ustava RH
Svatko ima pravo da zakonom ustanovljeni neovisni i nepristrani sud pravično i u razumnom roku odluči o njegovim pravima i obvezama, ili o sumnji ili optužbi zbog kažnjivog djela.
Ovo "u razumnom roku" se na našim sudovima preširoko tumači.Prošlo je tri godine! Izbjegava se usmena javna rasprava… Sva sreća da smo strpljivi, jel znamo da smo u pravu [cool]

…ali zbog godišnjih odmora…

[lol]

Only God, Muammar and Libya!

obrisati

Only God, Muammar and Libya!

Nek SN Holding podnese i ustavnu tužbu. Možda oni nisu na godišnjem [lol] [lol]

Gospođi(ili ci) Berlenghi previše ne vjerujem. Možda čak i govori istinu ali su njene izjave o snho-u uvijek od nekoga naručene. Dosada je već svašta tvrdila bez neke velike vjerodostojnosti. Po mom opet ju je neko s malo više instance nazvao i rekao što da kaže. Da li je to što govori istina mislim da ni ona sama ne zna.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Evo, i današnji Jutarnji list potvrđuje ono što se priča po kuloarima. Rasplet SNHO-Štrok-država mogao bi uslijediti već do kraja lipnja! [thumbsup]

Ignore: KressoM, delux

Lijepe vijesti…

Nadam se da će uskoro nešto od toga biti i službeno potvrđeno, pa da se naplati strpljenje onih koji su u ovoj dionici… 😉

New Report

Close