SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozdrav svima!
Nije me bilo zadnjih dana na forumu jer mi se nije dalo čitati jadikovke koje se uvijek pojave za vrijeme korekcije, pa stoga malo kasnim s ovim pitanjem, ali nema veze, možda neko zna odgovor.

Dakle pitanje je da li se na skupštini doznalo kakav je dogovor između snho i vlho o podjeli duga države? Dakle konkretan brojčani omjer me zanima. Mislim da je to trebalo biti jedno od najvažnijih pitanja na skupštini, pa se nadam da ga je neko postavio i dobio odgovor.

Hvala.

Pozdrav.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Kolega ja sam bio na skupstini i mislim da sve ide nama u prilog za sada kako stvari stoje, korekcija bi ubrzo trbala doc na naplatu[smiley11].POZDRAV
Klega IWC je imao pravo u puno toga.

zahvaljujem!,razmjenimo novosti na priv.por.

Kolega ručni sat (jer se radi samo o jednoj osobi sa dva nika, iwc i rolex, samo još fale omega i breitling) nemojte raditi cirkus od ove dionice jer to ne zavrijeđuje, na skupštini (bar na službenom djelu) nije bilo ničeg spektakularnog, kao i uvijek uostalom…dnevni red, je dnevni red i nema razgovora van toga…


Kolega ja sam bio na skupstini i mislim da sve ide nama u prilog za sada kako stvari stoje, korekcija bi ubrzo trbala doc na naplatu[smiley11].POZDRAV
Klega IWC je imao pravo u puno toga.

Kolega rolex u kojem si redu sjedio??

I veliki pozdrav Fishu. Drago mi je da si nam se pridružio. [smiley2]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


uvjerenja sam da će se stvari jako brzo posložiti na mjesto!

Slažem se.ovo je trenutno najpotcjenjenija dionica na tržištu.Dug je neosporan,priznao ga je čak i Jurčić,tako i da sdp dođe na vlast,za dioničare snho nema zime.snho kad mu se vrati dug vrijedi cca 600 Kn.tako da je snho trenutno najsigurnija investicija [smiley2]

na temelju kojih pokazatelja je dionica toliko potcijenjena??


na temelju kojih pokazatelja je dionica toliko potcijenjena??

pa evo ovako, Vlada RH je bila vratila pa ponovno uzela 254410 komada dionica LRH SNHO-u. To je bila jedna politicka odluka koja ce se ispraviti nakon izbora, tj. Vlada RH mora vratiti dug koji postoji prema SN holdingu.

S obzirom da je od tada proslo oko 2 godine, ukupno dugovanje se penje 15% svake godine….
Ukoliko uzmemo neku realnu cijenu Liburnie, koja je daleko visa od 6000 kn, i to pomnozimo sa 254410, dobijemo iznos od 1,526 mlrd HRK. Ako tu svotu podijelimo samo sa brojem emitiranih dionica dionickog drustva SN (3.377.441), dobiti cemo iznos od 451,96 kuna….
Znaci u tu svotu recimo nije uračunato povecanje duga od 15% godisnje, sva imovina SNa (razne nekretnine, business centar o kojemu je bilo vise rijeci u prijasnjim postovima, Pakostan….sama dodatna prodaja preostalog udijela LRH od 160 milijuna kuna……
Uglavnom, Fima, ona poznata brokerska kuća procjenjuje vrijednost SN-a na oko 618,6 kuna…(eNAV)

pa eto, meni se cini da je onda ova dionica podcijenjena…zar nije logicno??

http://www2.fima.com/pdf/fondovi/t2007/200711051109_stock_report.pdf
http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/polancec-hfp-stvarni-vlasnik-liburnia-riviera-hotela

p.s. a uostalom, nakon ovih izbora, ovo se mora rijesiti, trpe najvise porezni obveznici jer se ovaj silan dug akumulira velikom brzinom…I Jurcic je priznao dug, i rekao da se mora rijesiti, a HDZ ako dobije (a vjerujem da hoce) ce to morati odmah rijesiti…tako da mi je ovo najbolji tajming za ulazak…steta sto nemam jos casha [smiley10]

P.P.S. ‘U pogledu samog ishoda arbitraže, Jurčić kaže da arbitri nisu ni mogli drugačije presuditi te da bi i on tako presudio da je kojim slučajem bio dijelom arbitražnog tijela.”Radi se o čistom pravnom postupku koji je regularan i nije se ni moglo drugačije presuditi u ocjeni toga ugovora”, zaključuje Jurčić’
http://www.poslovni.hr/39239.aspx

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

sve pohvale na izvješću,moji komentari o sn nisu prošli od moderatora,ali istomišljenici smo u ovim činjenicama…..

Lijepo panda, čestitam na trudu. Ja više ne mogu objašnjavati.[smiley2]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

lijepo je gledati kako sn stoji unatoč cjelokupnom “ludilu”.[smiley2]
Toliko o precijenjenosti ove dionice u usporedbi sa ostalim.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

NEĆE ONA NIKUD!!!!,sad polako može samo gore,već kasni…

New Report

Close