SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nego, gdje su nam nestali dežurni pljuckači SNHO-a koji su pred neki dan tvrdili da SNHO ide na 180 kn i zgražali se nad nama koji smo kupovali na 220-230 kn? [smiley1]

Ignore: KressoM, delux


za SNHO vrijedi da uz relativno mali promet ostvaruje solidan rast jer nema baš puno raspoloženih prodavatelja. praktično na kupnji se i nema poklopiti neka značajnija količina, tako da se mora dizati cijena ako se misli kupiti nešto. vidjećemo do koje će cijene prodavatelji biti imuni na ovu cijenu, još se nikome baš ne žuri sa prodajom…..

SNHO je uz mali promet i padao, brzo ćemo mi na ATH [smiley2]


Nego, gdje su nam nestali dežurni pljuckači SNHO-a koji su pred neki dan tvrdili da SNHO ide na 180 kn i zgražali se nad nama koji smo kupovali na 220-230 kn? [smiley1]

Osim Eme tu i tamo druge neznam. Jedino kolega za tebe znam da ćeš brzo van.[smiley2]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Nego, gdje su nam nestali dežurni pljuckači SNHO-a koji su pred neki dan tvrdili da SNHO ide na 180 kn i zgražali se nad nama koji smo kupovali na 220-230 kn? [smiley1]

polako avax, ovo je dionica koja već u ponedjeljak može opet na 230 a da se ništa značajno ne dogodi,
dobro nam je krenulo idemo gori i čekamo da SNHO dobije ono što mu pripada.

Dr Ivo će se sada nakrcat love od t ht-a moga je nešto i Ostoji prebacit na račun.

tko čeka neka dočeka, ja ne želim čekati

vehni, vehni…snholdice[smiley8][smiley8]

[color=blue][b][i]'...my precious...!!!!'[/i][/b][/color]

može li još jednom k/p

tko čeka neka dočeka, ja ne želim čekati

idemo gore ali sve su to mali prometi, danas sve skupa 180 000

tko čeka neka dočeka, ja ne želim čekati

može li još jednom k/p

evo stize

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

idemo gore ali sve su to mali prometi, danas sve skupa 180 000

pa ne daju ljudi ovak jeftino više. rasprodaja za HT završila, stalo i ovdje.

Only God, Muammar and Libya!

Čestitatm svim kolegama koji su imali vjere u ovu dionicu.
Pozdrav onima koji je cekaju na 150!

Co to maš u portfelju?

Može li k/p?
Hvala

Co to maš u portfelju?


Može li k/p?
Hvala

Only God, Muammar and Libya!

New Report

Close