SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A tko će u tom slučaju biti u mogićnosti prodati 25% LRH?

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Pa baš zbog toga je “osigurač” bezvezan.

[i]"Čovjek - to je naše najveće blago"[/i] Ljudožder


Pa baš zbog toga je “osigurač” bezvezan.

Pa to je jasno da su bezvezni…Kakvi osigurači?! Da takve stvarno imamo doma na razvodnoj ploci, odavno bi nam pocrkavali svi aparati doma, grijali bi se na svijeci. Ako bi bila izumljena.

Ma mene samo zanima dokle su u stanju produbljavati taj apsurd oko LRH.
Em najavljuju opake osigurace, pa ih onda obznane, ( pa kad vidis tekst sporazuma, pitas se tko je tu lud) pa onda nikako potvrdit legalnost sporazuma….Mislite da se D. Odvjetnistvo stvarno smatra nenadleznim, kako se proglasilo u slucaju ocjene sporazuma?! i sad jos to otezanje sa upisom vlasnistva koje je trebalo biti okoncano pocetkom kolovoza… Jel samo mene sram ili je neka epidemija?

Koje liparenje na kupnji, dugo još neviđeno. Podsjeća me na period iz 3. i 4 .mjeseca ove godine kad se cijena jedno vrijeme kiselila na 180-200. Lagani pritisak spuštanja cijene malim prometima. Udica je bačena. [smiley1]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

la,

Pa zar se Opatija nije jos upisala nad onih famoznih 25+1% ? Sad sam procitala koju stranu ranije na forumu, da ” niti je opatija upisala dionice niti je odvjetnistvo dobrilo sporazum”. Mislila sam da je to obavljeno do sada. Tako je rekao Muzur prije tri tjedna. [smiley1]

Postao sam na temi Liburnija, ali za malenu evo i ovdje:

Opatija još bez dionica LRH
OPATIJA Grad Opatija još nije vlasnik kontrolnog paketa dionica LRH d.d., koji mu je predao HFP sporazumom potpisanim 14. lipnja ove godine. Prema riječima opatijskog gradonačelnika Amira Muzura, sva je potrebna dokumentacija poslana u SDA od koje do kraja ovog tjedna, do kada inače istječe rok što ga spominje Muzur, u Opatiji očekuju povratnu informaciju o ispunjenju uvjeta za upis vlasništva Opatije nad tim paketom dionica LRH. Iako se prijenos dionica trebao dogoditi još početkom kolovoza, još nije obavljen.

http://www.poslovni.hr/51656.aspx

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Postao sam na temi Liburnija, ali za malenu evo i ovdje:

[smiley11]
Hvala, profesore, hvala….

Ima li kakvih vijesti ili saznanja o tome kad ćemo nešto saznati o razriješenju ove trakavice sa SNHO. Danas vidim da se prodaja povukla svega 3 naloga na prodaji sa sveukupno 201 dionicom. Dali netko nešto sluti ili ….[smiley9]

Zanimljivo je kako svaki dan neko opali malo po kupnji, svega 10-tak dionica. Tek toliko da se crveni.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Eto prodaje nema a zadnje dionice su se prodale po 270 kn. Na kupnji su 22 naloga a i oni ako žele kupiti moraju početi dizati ljestvicu.

Evo kako izgleda liparenje prvih 5 na kupnji (23)
150 259,02
50 259,01
50 258,01
105 257,02
115 257,01
i evo je i jedna prodaja na 278,99 od 40 dionica[smiley7] Ako to netko kupi blokada…

primus, odakle ti info da su na kupnji 22 naloga??

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Evo, sad se mogu igrati gume-lastike po hrvatskim sudovima !

“Gradu Opatiji prenijeto 75.661 dionica LRH-a
U obavijesti Grada Opatija navodi se da je 22. kolovoza SDA izvršila prijenos 75.661 dionica izdavatelja Liburnia Riviera Hoteli sa HFP-a na Grad Opatiju
Društvo Liburnia Riviera Hoteli priopćilo je danas na Zagrebačkoj burzi da je zaprimilo obavijest Grada Opatije o stjecanju dionica tvrtke. U obavijesti Grada Opatije navodi se da je 22. kolovoza Središnja depozitarna agencija izvršila prijenos 75.661 dionica izdavatelja Liburnia Riviera Hoteli sa Hrvatskog fonda za privatizaciju na Grad Opatiju, stoji u priopćenju LRH-a. Pojedinačna nominalna vrijednost dionice je 3.200 kuna.
Da podsjetimo, sporazum o prijenosu 25 posto plus jedne dionice Liburnije na Grad Opatiju, potpisali su u lipnju predstavnici HFP-a, Grada Opatije i Uprave LRH, a na to je Vlada dala suglasnost krajem srpnja. Zaključna cijena dionica LRH-a je danas na ZSE iznosila 6.100 kuna što predstavlja pad od 1,61 posto.
(pd)”

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

New Report

Close