SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

randopph, 09.03.2024. u 16:22

 

navodno se šuška da 1 i 5 imaju 30% s još nekim


 

 

hmm.. u kuloarima se šuška da jedna strana već ima blizu 50% (i to bez ikakvog odobrenja HNB-a i HANFE)  ..i to trenutne pozicije 2, 3, 4, 7 i 8 ali to će se malo presložiti jer u top10 upada genijalni mladi bankar koji bi po sposobnostima trebao voditi američki FED ..Trump čitaš li ovaj forum?😆

 

ako su to spomenute pozicije, onda imaju nešto preko 40%

[/quote]

 

Bome ovaj na bidu dočekao da ga netko brzopleto počasti!

Pisanja i pisarkanja očito mogu i plodom uroditi.

Stvar je u interpretaciji 🤔

Poslati HANFI činjenice koje ukazuju na zajedničko djelovanje, a ono je očito. Osobe koje zajednički djeluju imaju preko 25%. HANFA mora izdati Rješenje o obveznoj javnoj ponudu. Prometa nema dovoljno za izračun ponderiranog burzovnog prosjeka ZATO MORA IĆI ELABORAT I IZRAČUN VRIJEDNOSTI DIONICE po jednoj od pet metoda, a uzima se ona metoda koja je za male dioničare najpovoljnija.

U slučaj SLATINSKA uplesti i tijela Evropske unije.

maneken, 11.03.2024. u 21:03

Poslati HANFI činjenice koje ukazuju na zajedničko djelovanje, a ono je očito. Osobe koje zajednički djeluju imaju preko 25%. HANFA mora izdati Rješenje o obveznoj javnoj ponudu. Prometa nema dovoljno za izračun ponderiranog burzovnog prosjeka ZATO MORA IĆI ELABORAT I IZRAČUN VRIJEDNOSTI DIONICE po jednoj od pet metoda, a uzima se ona metoda koja je za male dioničare najpovoljnija.

U slučaj SLATINSKA uplesti i tijela Evropske unije.

negdje na forumu se spominje da redni broj 1 i broj 5 i nekoliko povezanih s 5 vec sada kontroliraju preko 30%?

skroznovi, 07.03.2024. u 21:23

 





Mmato, 07.03.2024. u 10:03



 

Da kolega Skroznovi u pravu ste, svi dioničari misle  lako će mo, međutim treba se boriti za svoja prava i za svoje dionice (udjele ). Na žalost i Ja sam takav,ali na neki način opravdavam sebe jer sam ipak daleko od Zgb.

 



 

 

za početak bi mali dioničari (oni kojima je stalo do svoje imovine i koji se osjećaju prevarenim) mogli poslati mejl banci tražeći objašnjenje Nadzornog odbora o načinu dodjele dionica Upravi protivno usvojenoj Politici primitaka (iste imate na njihovom webu pa sami procjenite) ..a mejl ništa ne košta i može se poslati i iz Australije 😉

Evo i mejla – https://www.slatinska-banka.hr/banka/kontakti-za-investitore-contacts-for-investors/

..zatrpajte ih mejlovima 😁

 

A za one koji su poduzetniji i spremni potrošiti par eurića na poštanske markice, na webu se lako mogu naći adrese DORH-a / USKOK-a / HNB-a / HANFA-e

i poslati prijavu za kazneno djelo (udruženi zločinački poduhvat) za oštećivanje banke te preko 1.200 malih dioničara protiv članova Nadzornog odbora, Uprave te NN dioničara koji stoje iza par pozicija u Top 10 (i koji iz sjene kontroliraju istu) 😎

Navedene javne službe obvezne su djelovati i na temelju Vaše anonimne prijave ..a pogotovo kad bi dobili >50 takvih prijava 😇

 

Svako za sebe neka odluči kako se želi osjećati kad se pogleda u ogledalo ..kao 🐑 ili kao 🦬

Što govorite..Proći će kao mi u Dalekovodu i dobit će figu.

Ne radi ovo netko na svoju ruku, nego u dogovoru s politikom kao u Dalekovodu, Đuri itd…

@pocetnikzg

tu sva sreća nema ‘politike’ (MF-ova) jer bi uz ovolike ‘grabežljivce’ stvarno nadrapali 😁

Nije usporedivo s DLKV koji je bio gubitaš a SNBA je sektoru koji je trenutno vrlo profitabilan ..ujedno i vrlo reguliran samo što su HR institucije poslovično aljkave ali prije ili kasnije će morati nešto napraviti po tom pitanju 😉

https://sib.net.hr/vijesti/regija/4434053/pavao-vujnovac-u-slatini-pokrenuo-proizvodnju-prvog-hrvatskog-ajvara/

 

eto nam i PV-a u Slatini 😁

JohnWicc, 12.03.2024. u 10:05

 





maneken, 11.03.2024. u 21:03



 

Poslati HANFI činjenice koje ukazuju na zajedničko djelovanje, a ono je očito. Osobe koje zajednički djeluju imaju preko 25%. HANFA mora izdati Rješenje o obveznoj javnoj ponudu. Prometa nema dovoljno za izračun ponderiranog burzovnog prosjeka ZATO MORA IĆI ELABORAT I IZRAČUN VRIJEDNOSTI DIONICE po jednoj od pet metoda, a uzima se ona metoda koja je za male dioničare najpovoljnija.

U slučaj SLATINSKA uplesti i tijela Evropske unije.

 



 

negdje na forumu se spominje da redni broj 1 i broj 5 i nekoliko povezanih s 5 vec sada kontroliraju preko 30%?

Eto sad se spominje 😆  ..i uvjeren sam da nije slučajno 😎

Nisam baš siguran da su povezani osim što su oponenti onih drugih (2-3-4-7-8) 😉

a vjerujem da među oponente spadamo svi mi mali dioničari 😇

Nitko nema niš protiv ‘preuzimanja’ SNBA ali da to bude uz pridržavanje zakona i propisa pa da temeljem  transparentnih informacija odlučimo da li im želimo prodati svoje dionice ili ostati dioničari društva.

Mnogi su pisali u banku upit za očitovanje o prepuštanju dionica predsjedniku i članu uprave, jel netko možda i odgovor dobio?😂😂😂

Pongo, 13.03.2024. u 10:50

Mnogi su pisali u banku upit za očitovanje o prepuštanju dionica predsjedniku i članu uprave, jel netko možda i odgovor dobio?

Ja sam poslao u petak, do sada nisam primi ama baš ništa.

New Report

Close