SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sinoć sanjam da se SNBA prodaje za 2000 kuna po dionici, hahahaha.. Prije će za 20 kuna otići, gdje smo zaglibili

Sve ce izac na dobro…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Vjerujem i ja da hoće, samo strpljenja.. Ali gledajući ostala događanja i manipulacije na većini dionica, ne možeš više vjerovati nikakvim brojkama i nikakvim izvješćima.. U svemu se da pronaći dosta sumnjivih situacija i podataka..

Da mi je znat onoga kome treba ovih 12 tis kuna ja bi mu ih osobno posudio, a ne ovako da zatuče cijenu bezveze.. Bože sačuvaj

Gle, dionica je u nelikvidnom području i kao takva je otpisana skroz dok se nešto ne promijeni. Stoga da li će se tržiti po 50 ili po 20 kn je zapravo potpuno svejedno. Tek kad bude nekih suvislijih vijesti onda će to tamo gdje treba biti.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Mada je jednako tako vjerovatno da je i ono pumpanje do 65 kao i ovo tiskanje prema 20 cista manipulacija. Trebalo bi pogledati imena i prezimena…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Mada je jednako tako vjerovatno da je i ono pumpanje do 65 kao i ovo tiskanje prema 20 cista manipulacija. Trebalo bi pogledati imena i prezimena…

Je, manipulacija cista. Kao i ostavka predsjednice uprave nakon sloma Agrokora…

Ti mora da imas neke informacije koje mi obicna javnost nemamo. Nego samo citamo dokumente.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

One javno objavljene.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Koje veličanstveno nacimavanje prema dolje. 12 dionica po 25 kn. Sjajno. A da je raspalio muški do dna čovjek bi još nešto i rekao, ali ovo… Sjajno. Čestitke.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

A što reći, nemam riječi.. Nije mi jasno.. Bid se popunjava ok, naravno da ima interesa kupovanja po ovim cijenama ako netko prosipa

Može li netko objasniti gdje je nestalo 60 tis komada sa prodaje??

New Report

Close