SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iza 13:00, ali ako ti netko uleti u 12:59:59 sa nalogom npr. 52.10 kn taj ce kupit a ti nećes.

Eto prošao ti je nalog, čestitam.. Ima ovdje još puno orat do neke lijepe cijene.. Nadam se da će ih još prepoznat potencijal ove dionice pa s transakcijama i prometom je gurnut u redovan režim.

Hvala. Eto, malo se igram, a vjerujem u pozitivan rasplet.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ne znam. Možda je ocijenjeno kao navlačenje. Ja recimo ovdje imam dobit u rastu od 45 na 60 još davno, pa opet kupovina jer sam mislio da ide brži rasplet, tako da mi je sadašnji prosjek ulaza oko 65.
Ne dam ispod 120, što je oko 0.6 BV. I to zato jer je dobit vrlo mršava, ali mogla bi biti bolja. Što će sigurno i biti jednom kad se vlasnički konsolidira. Vidjet ćemo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ako se ovako nastavi mislim da do iduće revizije možemo stvorit uvjete za ulazak u redovan režim trgovanja.. Većina banaka na ZSE se trguje oko 1 BVPS ili preko, samo SNBA na 0,26.. Ali eto nadamo se i ispravku te “nepravde” 🙂

Dionica Slatinske i ovaj tjedan započela burno!! Očito da se nešto pozitivno događa
u sjeni jer ovakve transakcije nismo vidjeli točno 2 godine!!

U privitku dostavljam popis transakcija dionica Slatinske u 13h.

Lp.

Banka je zdrava i ima stabilnu bazu štediša kroz lokalno stanovništvo, te kvalitetne komitente kada se gleda izloženost poduzetnicima. Naravno da se ne može uspoređivati sa navedenim bankama, ali sigurno je neće nitko dobiti niti za 0,25-0,30 booka koliko je trenutno. Strpljivi će doći na svoje, kao i uvijek…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Na Zagrebačkoj burzi je danas jako malo dionica koje se nisu oporavile od velikog pada
vrijednosti tijekom recesije!! Među tim rijetkim dionicama je nažalost i dionica Slatinske
banke koja se s današnjom cijenom na burzi trguje na razinama P/B 0,27.

Današnje nadbidavanje u predotvaranju je izgledalo jako dobro i pruža optimizam da se
stvari s kretanjem vrijednosti dionice, pozitivno mijenjaju .

lp.

Netko stavlja nove naloge na ask po 54 kune.. Vjerovatno mu je prihvatljiva ova cijena za izlaz, iako smatram da uz malo strpljenja moze dobit i vise.. Ima li razloga za štopat cijenu ne znam, to kroz PRT i nije teško

Ako se nastavi s ovim brojem transakcija dionica Slatinske banke ulazi ubrzano u
redovan režim trgovanja, dakle prije redovne revizije koja se vrši svakih 3 mjeseca.
Da je lakše pratiti promet u privitku za danas dostavljam popis transakcija.

lp.

Kakvo ludilo, očekivao sam vatromet ali ovako nešto iskreno nisam.. Da li je netko otkrio dionicu pa pokušava skupit što više može ili se nešto sprema, ne znam.. U svakom slučaju, veselo će bit u dogledno vrijeme.. Imam SNBA i nije nagovor na ništa

Nisam pratio samu trgovinu, ali prema popisu transakcija i cijeni izgleda da se u
sjeni doista nešto pozitivno događa!!! Možemo reći da ovako niska cijena dionice
nije realna i da je nepravedno da se nalazi među najpodcjenjenijima na burzi!!

Popis svih transakcija na današnji dan s pripadajućim podacima je u privitku.

lp.

New Report

Close