SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Preis
Zbog čega se onda ne prodaju državni udjeli koji su manji od 10%, nego se prodaju udjeli u dosta većim firmama koju su ili nisu pod strateškim značajem.. Nekako je logičnije da se prvo nešto ovako prodaje..

‘Stigli su nam kupci iz Irana, a HNB nas je poslao u stečaj’

Peti dioničar SNBA ode u stečaj.. Hoće li ili po koliko prodavat svoj udio u SNBA..

situacija se komplicira – ode dionićar iz top 10 u bananu
http://www.bsd.hr/novosti/201-obavijest-stedisama-banke-splitsko-dalmatinske-dd

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Nema kompliciranja situacije dionica je i onako debelo podcijenjena kao uostalom većina dionica na burzi.

Kako možete bit sigurni da HNB neće i SNBA prijetit stečajem?? Buljubašić kaže kako državi nije u interesu, vjerovatno i većim grupacijama da postoje male banke.. BSD je veća banka od SNBA pa vidite kako je završila.. Zapravo nije još gotovo, borba će se nastavit protiv države na sudu..


Kako možete bit sigurni da HNB neće i SNBA prijetit stečajem?? Buljubašić kaže kako državi nije u interesu, vjerovatno i većim grupacijama da postoje male banke.. BSD je veća banka od SNBA pa vidite kako je završila.. Zapravo nije još gotovo, borba će se nastavit protiv države na sudu..

pa neće iz jednog jedinog razloga – imovina je još uvijek veća od obaveza što nije slučaj sa BSD-om čije su obveze bile veće od imovine

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !


Nema kompliciranja situacije dionica je i onako debelo podcijenjena kao uostalom većina dionica na burzi.

pa kako nema ? sad su dionice dio stečajne mase a to znači da se ovog trenutka pojavi kupac nema ih tko prodati dok ne krene likvidacija a to će potrajati godinama

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Slažem se s tim, al možda će u skoroj budućnosti i u SNBA obaveze prerast imovinu.. Danas nas više ništa ne može iznenadit.. Iz pouzdanih izvora znam da su 2 iranca i jedan francuz bili kod Buljubašića 3 dana u hotelu i spremni kupit BSD.. Stvarno se postavlja pitanje zašto im to nije bilo dopušteno..


Kako možete bit sigurni da HNB neće i SNBA prijetit stečajem?? Buljubašić kaže kako državi nije u interesu, vjerovatno i većim grupacijama da postoje male banke.. BSD je veća banka od SNBA pa vidite kako je završila.. Zapravo nije još gotovo, borba će se nastavit protiv države na sudu..

po kojim parametrima si to zaključio da je BSD veća banka od SNBA? prihodi, kapital, aktiva,.. sve je na strani slatinjana i tonekoliko puta.

Opet idiotizam na djelu na ZSE……

Netko uredno zeli prodati 823 kom po 40kn, a genijalci se nadbidavaju da bi na kraju platili vise od 20% skuplje na tu cijenu.

Takvi nikad neće zaraditi…..

Očito opet ljudi prodaju i ne pitaju za cijenu prije godišnjeg. Žalosno ali tako je, po ljeti se uvijek isplati čekati na bidu. Ode po asku i eto 40%…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Je li ovo ispalo iz redovnog trgovanja ili se meni čini?
A mogu oni prodavat zbog svog godišnjeg, ali ovde nema ni bida pa kome ćeš prodat..
Tko zna oće li ovde država upoće ikad i proglasit prodaju svog udjela, što bi vjerovatno dovelo do skoka cijene bar za duplo od sadašnje..

New Report

Close