SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neka rade što hoće, mene neće otjerati niti jeftino otkupiti.
Što više malih rastjeraju meni bolje, bit će manje dionica u drhtavim ručicama.
Za squeeze out pak nema šanse jer je ipak prerasuto to sve skupa.
A i država mora svoje prodati.
Sjediti i čekati, nema druge. I dokupiti kad se oslobodi cash.

Kakva je vlasnička struktura?

vrlo složena!

Jesu li dužni ovdje izbacit giodišnje izvješće? Ima li kakvih očekivanja?

Ovo je isto jedna zanimljiva situacija: cijena banke na P/B= 0.23, ne mrda, na pozitivnoj nuli, a ima na burzi smeća koja su u minusu i prodaju se po P/B=0.8 i više. I to još s manjom aktivom! Pogledajte sami ako meni ne vjerujete. Prosto nevjerovatno. No dobro, svaka r.. dođe na šekret. Tiho Oreškoviću, oglasi prodaju!!!!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

@serislav
Ovde se i čeka samo da se oglasi prodaja, ništa drugo nije ni bitno jer banka je zdrava.. Ali ko zna kad će to bit, ne vjerujem ove godine.. Strpljen spašen, ja ću se postavit ovih dana na bid pa ako nešto uleti dobro je.

Što je ovdje sa redovnim trgovanjem, ostaje li se ili ispada? Transakcija nema. Zašto nitko ne kupuje ako je ovo navodno jeftina cijena?

Čak 2 dana zaredom se trgovalo ovom dionicom.. Je li to moguće?

Vlasnik pod brojem 5. navodno loše stoji i prodaje svoju banku BSD u Splitu.. Za sad neuspješno.. Tko zna šta će bit s njegovim udjelom u SNBA..

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pocinje-privatizacija-narucena-procjena-54-drzavne-tvrtke-prije-odluke-o-prodaji/888596.aspx
Udio u SNBA izgleda nije u fokusu za prodaju, iako nije strateška tvrtka za državu…

Slatinska banka nije u popisu za procjenu, ali s obzirom da udio vlade ne prelazi 10%, prema najavi Oreškovića vlada takve udjele treba prodati bez razmišljanja!!

lp.

@Preis
Nema SNBA trenutno u planu za procjenu i moguću prodaju državnog udjela..
Pogrješio si temu ili?

@brux
Ne, nije pogrijšena tema, nego nažalost niste stigli do kraja pročitali što je napisano!!!

Lp.

New Report

Close