SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Do 31.12.2015. još 7 transakcija i evo nas u redovnom režimu.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Ovo mi izgleda kao neko očajničko iskrcavanje kao da je sutra smak svijeta, a znamo da nije, ili možda kao suptilni pokušaj rušenja tromjesečnog prosjeka prije nekog značajnog događaja, ne znam …
Jer čemu sad iskrcavati po 50 i kusur kuna nešto što ipak vrijedi bitno više, a i bitno više je plaćeno, tko god da je kupio. Mislim da slijede neke vijesti, uskoro.

Nitko sa sigurnošću nezna što može biti sutra, ali ove cijene ispod 60 kuna su mi toliko
privlačne da svako malo nadokupljivam. Ipak, treba biti oprezan i trezveno balansirati portfelj!!

LP.


Do 31.12.2015. još 7 transakcija i evo nas u redovnom režimu.

Ali sad nismo u redovnom trgovanju? Ili mislite na nastavak življenja u redovnom trgovanju poslije 31.12.?

Mislim na nastavak trgovanja u redovnom režimu.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

ja napravio dvije! predajem štatetu!

Da li se ovo moje danas broji kao 3 transakcije ili jedna ako sam sve odjednom uzeo? 🙂 🙂 🙂

brux

Ništa to nije neobično, čeka se privatizacija koje nema i neki vide druge prilike. Ali evo, stiže nam vlada želna privatizacije svega, valjda će biti bolje kao što kažeš. Nikome više nije u interesu da stvari stoje na mjestu, niti dioničarima niti državi niti onima koji pikiraju na preuzimanje. Rasplet uskoro, bar po mojoj prognozi. Ovdje i na mnogim drugim mjestima.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ostaje li se u redovnom trgovanju? Fali li još koja transakcija da se sutra napravi?

Iskreno, nije mi jasna logika ljudi koji prodaju nekoliko dionica za tisuću dvije kuna, obaraju cijenu do bjesomučnosti i obezvređuju sami svoju imovinu. Ne vjerujem da ima tih 20 dionica i to je sve.
Ovo ili je koordinirana akcija ili notorna glupost. Stvarno da se čudom načudiš.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Iskreno, nije mi jasna logika ljudi koji prodaju nekoliko dionica za tisuću dvije kuna, obaraju cijenu do bjesomučnosti i obezvređuju sami svoju imovinu. Ne vjerujem da ima tih 20 dionica i to je sve.
Ovo ili je koordinirana akcija ili notorna glupost. Stvarno da se čudom načudiš.

Koordinirana akcija velikih koji bi Slatinsku ako može badava kao da smo svi zaboravili vrh na 555 kuna.

Neka rade što hoće, mene neće otjerati niti jeftino otkupiti.
Što više malih rastjeraju meni bolje, bit će manje dionica u drhtavim ručicama.
Za squeeze out pak nema šanse jer je ipak prerasuto to sve skupa.
A i država mora svoje prodati.
Sjediti i čekati, nema druge. I dokupiti kad se oslobodi cash.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Neka rade što hoće, mene neće otjerati niti jeftino otkupiti.
Što više malih rastjeraju meni bolje, bit će manje dionica u drhtavim ručicama.
Za squeeze out pak nema šanse jer je ipak prerasuto to sve skupa.
A i država mora svoje prodati.
Sjediti i čekati, nema druge. I dokupiti kad se oslobodi cash.


Slažem tako bi trebali svi mali dioničari gdje bi nam bio kraj.

New Report

Close