SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Štavam vrijedi 0,5 kad ovo ne mrda, burza je u knock downu

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@PoAskuBidu

Po tome bi LRH trebao biti 2000, RIVP na 10,a ADRS na 200 zato što je burza u knock downu. Sve ima svoju cijenu ,jedno je kupiti 10 dionica,a drugo preuzeti tvrtku

Pa evo neće ni po 0,5 kako kažeš. Imam sitno ovoga i znam da vrijedi više ali na ovoj kokošarskoj burzi svi bi jeftinije pa neće ni za 0,2 BV… uostalom koga briga.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ima li ovde kakvog izvješća?? Hvala

Ima ima

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

@randopph -strategija ne malog broja malih ti je upravo ta!! saftaju se neko vrijeme, ali konačni rezultat nikad ne izostane!! osobno sam najveće prinoseostvarivao tom strategijom!
za razliku od trčkaranja od cvijeta do cvijeta za malo meda ili pelina…..
……..vani vrrruce, najbolje u sobi pod klimom, izgleda da sam jedini, svi na moru[emo_smijesak], randopph, sviđa mi se Vaša strategija ulaganja, kada god sam trčao gadno sam gležanj uganuo. O ovoj dionici iskreno rečeno pojma nemam, nešto se zbiva, ne razumijem što…. jel’ može pojašnjenje u par riječi. Isprašili me iz dvije dobre dionice, tražim mjesto pod suncem gdje ću se skrasiti na sretno kratko ili dugo dosadno predvidivo. Hvala !

P/Aktiva 0,03 2/15
P/S 0,58 2/15
P/E -47,69 2/15
P/B 0,28 2/15
BVPS 205,80 2/15
EPS -1,20 2/15
A ovo su im fundameneti po dostupnim podacima, veliki BVPS, earnings minus, ne zarađuju… banka ne zarađuje ?? , što se tu trenutno zbiva ?

zloćko
prodaja državnog udjela i vlasničko preslagivanje!

za kompletno viđenje stvari, preporučujem pročitati sve ovogodišnje postove. mislim da je sve napisano!

Dobro po prstima, tako mi i treba, lijen, nego što.
To što sam malo i slabovidan nije mi isprika. Nema druge nego klimu na 25, rolete dolje, i za monitor. Ima i težih načina da čovjek zaradi novac.
A vruće je za poluditi, nama najavljuju sutra 38 stupnjeva. Bacam se na čitanje, od prve do posljednje stranice, pa ako ispadne da sam i slaborazuman osim što sam lijen, onda opet pitam. Hvala randopph.

Ipak se kreće..

@randopph
Bio vrijedan. Pročitao prvih pet stranica, prepao se. Ovdje prošli samo malo bolje nego ja u IGH. Sa 9xx kn do 50 kn, impresivan pad. Načitao se loših procjena, drukanja, vidio da ljudi imaju i po desetak nickova / kome to treba… forum je mjesto za razmjenu iskustava, mišljenja, informacja i malo zabave /vidio drukova up, down… pročitao sredinu, rasplet neizvjestan…Ovo mi se čini špekulativna dionica. Čeka se preuzimanje ? Mogli bi se i načekati. Moglo bi se lijepo zaraditi, ali moglo bi se ostati i bez gaća. Vrijeme čekanja neizvjesno, ishod neizvjestan, pa svatko po svome, tko voli nek’ izvoli!
Jesam u krivu randopph ? Ovdje mi se čini treba parkirati samo pravi višak novaca i sjesti i čekati i biti spreman na oba ishoda.

Banka na 0,3 BV-a, najeftinija banka u RH, pa ne bi se Slavonac ovdje uparkirao sa 24% da ne misli zaraditi, to je onaj što svake godine djeli dividendu i koji ima troznamenkasti prosjek na SNBA. Puno blok trnsakcija je bilo u zadnje vrijeme znači da se kuha

New Report

Close