SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


upravo je prošlo 11.000 komada po 43,05 kn! [emo_beztona]

izgleda mu ne daju više, od kuda je to izronilo

To nisu dionice, imaš oznaku “O” desno.


To nisu dionice, imaš oznaku "O" desno.

meni stoji blok SNBA-R-A na 43,05

možda je netko ugovorio po toj cijeni davno, a sada samo provodi

Ipak su dionice, OTC transakcija
http://zse.hr/default.aspx?id=33182

Ako ovdje nema posla za regulatore i policiju ja ne znam gdje ima. Svasta!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

…ali sad bar znate u kom pravcu će cijena dionice

I u kojem će? BV je 205, sve su banke barem na 0,5 BV-a,ovo je najniža veća transakcija ikad vjerojatno između povezanih osoba. Mogli su je odraditi i po 200 i po 20. SZIF je imao blok 68 000 komada po 65, jer su kupili od nepovezanih,a SZAIF se ne razbacuje lovom i djeli 10% dividende. Btw.ako je ovo slučajno kupio SZAIf prelaze 25%

meni isto djeluje transakcija onako prijateljska, rođačka, ali vrag ne spava

E sad da HANFA radi svoj posao nadam se da bi saznali zašto je napravljena po 43 kune,ako je na ZSE 65 kuna,a isto tako i u suprotnom pravcu da su je odradili po 200.

Ovdje se definitivno radi o okrupnjavanju, a ključna družina u tom procesu pokazuje zavidnu razinu kreativnosti u ostvarivanju svog cilja (što više dionica po što nižoj cijeni)!!!!
Ja sam ovu transakciju od 11 000 dionica očekivao( s obzirom da imam uvid u knjigu dionica, žao mi je da ne smijem u detalje) ali moram priznati da mi cijena od 43 kn. nije jasna. Da li ima kakvih dilova, ne znam!!
Ovakvih OTC transakcija bih moglo biti i više, samo po kojoj cijeni????

Kad se dionice od Sava Re proknjiže u SKDD-u, trebalo bi biti vidljivo nešto zanimljivo, što meni ulijeva povjerenje da se želi dobro zaraditi, ali treba biti strpljiv!!!

Lp.

Cijena od 43kn je za obeshrabivanje, 43kn papirnato PLUS veliki dio ispod stola.

New Report

Close