SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
SNBA
13,86
36.600
2,641
12,70
14,00
11,11%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nisam skuzio oglas pa ako netko moze objasniti. Smije li DAB prodati ispod 200kn ili se radi novi oglas sa smanjenom cijenom ako prva prodaja ne uspije. Nekako mi se cini puno 200kn po dionici za 8,32%

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

naravno da DAB ne smije u ovom natječaju prodati ispod 200 kn pa ovaj natječaj (kao i ova navlakuša) sigurno propada! da li će i kad novi natječaj i za koliko će cijena biti smanjivana iz natječaja u natječaj, to neka svatko sam procjenjuje

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

belupo

DAB sigurno neće prodati niti za 75 kn koliko je na burzi sada..realno bi bilo između 90 i 120 kn po dionici za taj paket.


belupo

DAB sigurno neće prodati niti za 75 kn koliko je na burzi sada..realno bi bilo između 90 i 120 kn po dionici za taj paket.

sumnjam da će taj paket ove godine biti uopće prodan…a onda ova dionica pada u zaborav jer će prestati drukanje i navlačenje i cijena će se vratiti nazad na 45-50 kn i čekati neki novi natječaj

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

U BRBA iliti Banka Brod kada se prodavala 2011 SZIF je također imao skoro 25% BRBA-P-A, točnije 24,89%.

..volio bih da si u pravu pa da opet kupujemo po tim cijenama no nažalost ispustio si bar 4 do 5 činjenica koje ti govore da se to neće dogoditi. za domaću zadaću ponovi gradivo..

Iako logika nalaže da bi se paket trebao realizirati po cijeni manjoj od 200, uopće se ne bih začudio da bude po toj cijeni

jebi.. tebi je sve što raste navlakuša [emo_smijeh]



belupo

sumnjam da će taj paket ove godine biti uopće prodan…a onda ova dionica pada u zaborav jer će prestati drukanje i navlačenje i cijena će se vratiti nazad na 45-50 kn i čekati neki novi natječaj
[/quote]

Nisam pretio ovu temu, slijedi li ovdje preuzimanje po cijeni stjecanja ???


Iako logika nalaže da bi se paket trebao realizirati po cijeni manjoj od 200, uopće se ne bih začudio da bude po toj cijeni

Ili većoj.[emo_euro][emo_palacg]

Uvijek mi je drago vidit da su doktori za poljoprivredu postali i financijski doktori. Mada ne vidim sta pisu drzim da je nesto vrlo uceno i poucno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



belupo

DAB sigurno neće prodati niti za 75 kn koliko je na burzi sada..realno bi bilo između 90 i 120 kn po dionici za taj paket.

sumnjam da će taj paket ove godine biti uopće prodan…a onda ova dionica pada u zaborav jer će prestati drukanje i navlačenje i cijena će se vratiti nazad na 45-50 kn i čekati neki novi natječaj
[/quote]

– Bilo bi zanimljivo vidjeti ovu dionicu na razinama 45-50 Kn. kako Vi navodite, ali malo moguće!
Ova dionica je zbog tužbe došla na margine trgovanja, koja je konačno otklonjena!

– Ovo je mala bankica koja sama na tržištu ništa ne znači, ali bi svakoj većoj banci dobro došlo povećanje ative za 1,44 milijarde kuna!
A kad se prodaje zdrava tvrtka, tada je običaj i uračunavanje i neke premije!!

LP.

New Report

Close