SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Presuda Vrhovnog suda koja je i konačna, trenutak je skidanja omče koja je sputavala ovu banku u vlasničkoj konsolidaciji i jasnijoj budućnosti, što se posljedično negativno odrazilo i na cijenu dionice na burzi!

Ono što je bilo iznimno važno, jest, da je banka cijelo vrijeme tužbenog procesa, neprestano povećavala kapital i vrijednost!!

Sada, kada su sve nedoumice otklonjene, imamo banku sa zdravom bilancom i kapitalom od 1,44 milijarde kn!!

Svakako će biti zanimljivo promatrati daljnja događanja, a SZIF se već pokazao s Brod bankom, kao fond koji zna kako s bankama i kako jako lijepo zaraditi na njima!!

LP.

Mislim da bi prosječna cijena Slavonca u SNBA trebala biti oko 85 kuna, tako da pretpostavljam da je trenutno ovo jako dobra cijena te sam danas još podebljao,BV je još uvjek možda i najniži od svih banaka,a s ovih 24% od strane SZIF i državni paket koji je trenutno na prodaji možemo pretpostaviti da se nešto gadno kuha.

Koji je datum zavrsetka oglasa?

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

http://www.dab.hr/novosti#oglasi-za-prodaju-dionice-slatinske-banke-radio-gospic-i-kuca-u-gunji

To bi trebao biti 3 PDF, koliko sam skužio do petka, jer je rok 15 dana od objave oglasa koji je objavljen 13.02.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=56358

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A


Mislim da bi prosječna cijena Slavonca u SNBA trebala biti oko 85 kuna, tako da pretpostavljam da je trenutno ovo jako dobra cijena te sam danas još podebljao,BV je još uvjek možda i najniži od svih banaka,a s ovih 24% od strane SZIF i državni paket koji je trenutno na prodaji možemo pretpostaviti da se nešto gadno kuha.

u potpunosti potpisujem

cijena raste otpor će biti na 80 kn kada to probije idemo na između 90-100 kn. tada treba čekati i vidjeti rasplet. Ako netko želi kupiti banku morati će platiti između 135-155 kn. Ako se to ne dogodi uvijek postoji mogućnost spajanje sa nekom drugom bankom što je realno za očekivati. Sve u svemu ja predlažem da se dionica drži.[emo_smijesak]

Prvih 30.000 komada je kupio tokom perioda 2005./2009. Plaćao je 350 do 400 kuna.
– Nakon toga kupio je 85.000 komada tokom perioda 12/2009. do 01/2012. Plaćao je 110 do 120 kuna.
– 37.000 komada je stekao tokom perioda 01/2012. do 12/2012. Plaćao je od 90 do 95 kuna.
– I zadnji paket od 68.050 komada je stekao po 65,00 kuna.
_____________________________
prosjek ulaska mu je sada 130,90 kuna, plus minus 5 kuna

Jel ovo istina?Prosjek fonda 130kn

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A


cijena raste otpor će biti na 80 kn kada to probije idemo na između 90-100 kn. tada treba čekati i vidjeti rasplet. Ako netko želi kupiti banku morati će platiti između 135-155 kn. Ako se to ne dogodi uvijek postoji mogućnost spajanje sa nekom drugom bankom što je realno za očekivati. Sve u svemu ja predlažem da se dionica drži.[emo_smijesak]

Neznam samo po kojoj formuli ste došli do cijene od samo 150 kuna ako svi znamo da je dionica prije velikog pada burze trgovana i po 555 kuna. Po tom je i 300 malo. No svatko sam odlučuje neki dokupljuju, neki su već prodali, neki tek budu a neki se tek spremaju za dokup. Najgluplje je svoju kožu jeftino dati to rade slabići. Oni koji su godinama u ovoj dionici razmišljaju o 350 kao realnoj cijeni a 200 kao najnižoj mogućoj.

Pravu sliku cemo vidjet kad se objavi prodaja onih drzavnih 8%

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

prijatelju drugo vrijeme druge fundemente, situacija tada nije ni blizu kakva je sada, ja bi bio najsretniji sa cijenom od 300 kn, ali se slažem da snba vrijedi 300 kn, ali na tržištu kapitala sve iznad 100 kn će biti premiji koji ću ja unovčiti bez ikakvih pardona.[emo_ooooo]


prijatelju drugo vrijeme druge fundemente, situacija tada nije ni blizu kakva je sada, ja bi bio najsretniji sa cijenom od 300 kn, ali se slažem da snba vrijedi 300 kn, ali na tržištu kapitala sve iznad 100 kn će biti premiji koji ću ja unovčiti bez ikakvih pardona.[emo_ooooo]

Samo napred prodaj ja sigurno neću držim ih godinama pa ako sam čekao do sada mogu još ne gori niti za kruh treba.

New Report

Close