SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na ovome je najviše zaradio SZIF!




Andy

Koliko je SZIF platio dionice SNBA?

Dobar dan svima ova Slatinska banka me ponukala na registraciju na Vaš forum. Neznam po koliko je SZIF kupio dionice Slatinske ali znam da je najveća cijena trgovanja bila po 555 kuna prije sloma burzi. E sad koliko će je dići ovaj put neznam i nisam vidovit ali 200 kuna za zdravu banku je po meni puno premalo.
[/quote]
lijepo je imati domicilno stanovništvo, da ovako bodri svoju banku i dionicu, samo naprijed kolega, dajte bar taj avatar u Slatinčanin[emo_smijesak]
[/quote]

Prihvaćam kritiku i mislio sam da sam upisao Slatinčanin ali nisam tako dugo čekam da dionice krenu da sam vid izgubio. Nego pojavio se blok na prodaji na preko 500 kuna prvi sutra će ih biti nekoliko nadam se. Za sad još uvijek dobra prilika za ulet.

vidi li iko gdje se nalazi glavnina od 12,441 dionice koje su izložene na prodaji?[emo_ooooo]


vidi li iko gdje se nalazi glavnina od 12,441 dionice koje su izložene na prodaji?[emo_ooooo]

Zanimljivo da ta je količina od 12,441 dionica, izložena doslovce par sekundi prije kraja trgovanja!!

A što reći!!!!


Sigurno je jedino da trezor ovo nije kupovao jer ima 7,77% znači neko opasno preslagivanje vjerojatno budućeg vlasnika,i opet sam prerano prodao kao i RIZ-a, pa se skuplje vraćam[emo_ljut]

Nabolje je kad netko kupuje a ne zna što kupuje. Kakav ulet takav i izlet. To je inače dobra strategija za skupljanje žetona ili bureka na PSN dionicama kakvih na ZSE ima više od onih koje to nisu.


Na ovome je najviše zaradio SZIF!

_______________-
Zato i raste dionica SLPF. Znaju u Slavoncu kako se cijena diže. Diže se SNBA, a SLPF se potom sam diže.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


to bi trebala biti stvar sukcesije država,između srbije i hrvatske.slavonski zif je kupovao po 91 kunu,isto tako i trezor.ne bi smjela više pasti,šta nije dovoljno pala do sada?

Ako je gornji post točan onda evo odgovora po koliko je ulazio SZIF valjda s namjerom da zaradi s tim da je u to vrijeme bila aktualna i tužba Jugobanke koja je u potpunosti pala.

http://hr.seebiz.eu/dab-prodaje-83-slatinske-banke/ar-105674/
Traže 200 kn po dionici…
Ježus Marija…al će da se dimi danas…

A BALVANA!!! :) :) :)

BearG

To je stara vijest. A i dimilo se već. Iako nikad ne znaš, možda će opet.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ne znam jeste li vidili koliko traze za 1% jadranskih luksuznih hotela u rubrici moje pjesme moji snovi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@BearG
ovo se dimi već duže vrijeme, zadnja dva dana mali dotok kisika, danas ima da se puši ili eksplodira[emo_namigusa]

@bearg
hahaha, koje drukanje, objavljuješ prastare vijesti [emo_smijeh]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close