SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SNBA neće otići u ruke ruskom milijarderu sumnjivog kapitala ali neće otići niti ikome drugom ispod fer vrjednosti

NE prodaje se slatinska banka! prodaje se (vlasnički) beznačajnih 8%!!!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!



Andy

Koliko je SZIF platio dionice SNBA?

Dobar dan svima ova Slatinska banka me ponukala na registraciju na Vaš forum. Neznam po koliko je SZIF kupio dionice Slatinske ali znam da je najveća cijena trgovanja bila po 555 kuna prije sloma burzi. E sad koliko će je dići ovaj put neznam i nisam vidovit ali 200 kuna za zdravu banku je po meni puno premalo.
[/quote]
lijepo je imati domicilno stanovništvo, da ovako bodri svoju banku i dionicu, samo naprijed kolega, dajte bar taj avatar u Slatinčanin[emo_smijesak]


Tko druka? Znači ako natječaj ne uspije idući ide po višoj cijeni logično ne?

naravno, i to će tebi onda prodati [emo_vrtimise]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Ovdje je očito ozbiljno preslagivanje i okrupnjavanje udjela u banci!!
Blok transakcija od 68 000 kom. vrijednosti 4,5 milijuna kuna, ili okoko 7,5% vlasništva!

Lijepo.

blok na 65,00 netko se vraća kući

ako trebaju njima, onda trebaju i nama

Da li i ostali smatraju da je kupnja do 100 jeftina?

Zanimljivo blok 68.050 komada natko uzeo po 65..
Moglo bi biti svega ovdje..[emo_beztona]

A BALVANA!!! :) :) :)

Belupo zasto skupom ako si Szif tako smanjuje udjel?

BearG kako protumacit transakciju?

Nisam unutra samo pratim 8)

SZIF sad trebao imati 220.555 komada. On voli takve brojeve. Vidjet ćemo u ponedjeljak da l’ sam u pravu.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Sigurno je jedino da trezor ovo nije kupovao jer ima 7,77% znači neko opasno preslagivanje vjerojatno budućeg vlasnika,i opet sam prerano prodao kao i RIZ-a, pa se skuplje vraćam[emo_ljut]

još jučer je bilo naslagano do 50,xx na tisuće, danas nema ni po 70 , ide okomito [emo_beztona][emo_ooooo][emo_zacudjen]

New Report

Close