SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

avax10

Sve 5 niti želim bilo koga nagovarati i uvjeravati, samo sam iznio svoje razmišljanje.

2012 protrgovano je 160.000 dionica po prosječnoj cijeni od 92 kn.[emo_smijesak]


2012 protrgovano je 160.000 dionica po prosječnoj cijeni od 92 kn.[emo_smijesak]

Već ovih dana bi trebali vidjeti hoće li doći do tih razina. Sve ispod te cijene je čisti ziher jer se traži 200 kn. Float je malen i ovo poteže visoko kad krene a danas smo imali mali sneak preview kako bi trgovina mogla izgledati narednih dana.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



2012 protrgovano je 160.000 dionica po prosječnoj cijeni od 92 kn.[emo_smijesak]

Već ovih dana bi trebali vidjeti hoće li doći do tih razina. Sve ispod te cijene je čisti ziher jer se traži 200 kn. Float je malen i ovo poteže visoko kad krene a danas smo imali mali sneak preview kako bi trgovina mogla izgledati narednih dana.
[/quote]

Upravo tako, kolega. A malo prije me mod obrisao kad sam malo detaljnije elaborirao temu tako da sad neću. Vidimo se sutra. Vlakić kreće u 9.15.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ima Vas dosta ovdje se sličnim/istim komentarima koje pišete kao na nekim PSN dionicama. Jedna zdrava banka je daleko bolje ulaganje nego napucani hoteli u visinu koji ne rade pola godine. SNBA ima novca 34kn i dosta nekretnina. Ako se neki hotel napucao do vrjednosti knjižne vrjednosti(koje su kod svih prenapuhane) zašto ne bih jedna banka koja svake godine posluje s dobiti i nema kostura u ormaru?! SZIF sigurno neće (ako i odluči prodavati svoj udio) dati ispod cijene.

Andy

Koliko je SZIF platio dionice SNBA?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




2012 protrgovano je 160.000 dionica po prosječnoj cijeni od 92 kn.[emo_smijesak]

Već ovih dana bi trebali vidjeti hoće li doći do tih razina. Sve ispod te cijene je čisti ziher jer se traži 200 kn. Float je malen i ovo poteže visoko kad krene a danas smo imali mali sneak preview kako bi trgovina mogla izgledati narednih dana.
[/quote]

Upravo tako, kolega. A malo prije me mod obrisao kad sam malo detaljnije elaborirao temu tako da sad neću. Vidimo se sutra. Vlakić kreće u 9.15.
[/quote]

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Andy

Koliko je SZIF platio dionice SNBA?

Dobar dan svima ova Slatinska banka me ponukala na registraciju na Vaš forum. Neznam po koliko je SZIF kupio dionice Slatinske ali znam da je najveća cijena trgovanja bila po 555 kuna prije sloma burzi. E sad koliko će je dići ovaj put neznam i nisam vidovit ali 200 kuna za zdravu banku je po meni puno premalo.


Koliko je SZIF platio dionice SNBA?

Zadnji dio, oko 63.000 komada u 11/2012 po cca 91.


200 kuna za zdravu banku je po meni puno premalo.

prodaje se samo mali udio, totalno nebitan za odličivanje…zato nema šanse da natječaj uspije, tako da….uzalud drukanje

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!



200 kuna za zdravu banku je po meni puno premalo.

prodaje se samo mali udio, totalno nebitan za odličivanje…zato nema šanse da natječaj uspije, tako da….uzalud drukanje
[/quote]

Tko druka? Znači ako natječaj ne uspije idući ide po višoj cijeni logično ne?



200 kuna za zdravu banku je po meni puno premalo.

prodaje se samo mali udio, totalno nebitan za odličivanje…zato nema šanse da natječaj uspije, tako da….uzalud drukanje
[/quote]
Slatinska banka ne treba saniranje i krpanje minusa kao sve naše banke prodane stranicima. U HRV ne postoje PBZ ili ZABA, samo Unicredit i Intesse. SNBA neće otići u ruke ruskom milijarderu sumnjivog kapitala ali neće otići niti ikome drugom ispod fer vrjednosti. Ovo nije PSN priča da idu igre po željema.

New Report

Close