SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može i – 50% ja nebih kupio što je sa tužbom Jugobanke.

Tužbe više nema to jest odbačena je ina Vrhovnom sudu, kako se radilo o cifri od 17 milja eura ili 140 milja kuna, smatram da je to do sada i bio razlog što se tržila na 0,2 BV-a. Nakon ovog natječaja za kupnju bit će zanimljivo po kojoj cijeni će paket otići i tko će ga kupiti jer bi to moglo značiti i početak faze preuzimanja, u slučaju da ga Slavonac kupi imao bi oko 24,90%, a oni se isto tako ne libe niti prodaje što je viđeno na RIVP, dečki znaju procjeniti dionice i zato i isplaćuju dividendu.



Može i – 50% ja nebih kupio što je sa tužbom Jugobanke.

Tužbe više nema to jest odbačena je ina Vrhovnom sudu, kako se radilo o cifri od 17 milja eura ili 140 milja kuna, smatram da je to do sada i bio razlog što se tržila na 0,2 BV-a. Nakon ovog natječaja za kupnju bit će zanimljivo po kojoj cijeni će paket otići i tko će ga kupiti jer bi to moglo značiti i početak faze preuzimanja, u slučaju da ga Slavonac kupi imao bi oko 24,90%, a oni se isto tako ne libe niti prodaje što je viđeno na RIVP, dečki znaju procjeniti dionice i zato i isplaćuju dividendu.
[/quote]

Fedore, pratimo se ti ja.[emo_smijeh]

Ovo će biti priča kao na RIZO. Kad krene rulja ode ovo na preko 100.
Dobit nije velika, ali je zato adekvatnost kapitala dobra i mislim da će biti interesa za ovu našu bančicu. Istinabog, ne po 200 kn, ali neće niti puno manje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Natječaj za prodaju 76.494 dionice ili 8,3 posto temeljnoga kapitala Slatinske DAB je oglasio putem Narodnih novina potkraj prošlog tjedna, a za davanje ponuda određen je rok od 15 dana. S obzirom na utvrđenu početnu cijenu, taj bi natječaj trebao poslužiti tek za zagrijavanje. Za DAB-ov se paket, naime, za početak traži 15,3 milijuna kuna ili 200 kuna po dionici, što je razina knjigovodstvene vrijednosti.

DAB natječajem traži kupca za 8,3 posto Slatinske banke


ništa od toga, premali je udio, a cijena previsoka da se netko javi, tako da će prvi krug izvjesno propasti…

Ignore: KressoM, delux

ništa od toga, premali je udio, a cijena previsoka da se netko javi, tako da će prvi krug izvjesno propasti…

A dok to saznamo cijena će biti iznad 100kn. za svako slučaj.[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Natječaj za prodaju 76.494 dionice ili 8,3 posto temeljnoga kapitala Slatinske DAB je oglasio putem Narodnih novina potkraj prošlog tjedna, a za davanje ponuda određen je rok od 15 dana. S obzirom na utvrđenu početnu cijenu, taj bi natječaj trebao poslužiti tek za zagrijavanje. Za DAB-ov se paket, naime, za početak traži 15,3 milijuna kuna ili 200 kuna po dionici, što je razina knjigovodstvene vrijednosti.

DAB natječajem traži kupca za 8,3 posto Slatinske banke


ništa od toga, premali je udio, a cijena previsoka da se netko javi, tako da će prvi krug izvjesno propasti…
[/quote]
Nije realno očekivati prodaju paketa po 200 kuna koliki je BV,ali banka je zdrava,a takvih više nema puno, uz kupnju ovoga paketa i deala sa recimo SZIF,postaje se vlasnikom 25% banke. 2011 je KentBanka ušla u banku Brod, česi su ušli u Vabu koja je na izdisaju, tako da ne sumnjam u interes, osim toga skinuta je s vrata i ova tužba Jugobanke od 17 milja eura,to znatno olakšava situaciju kupcu, znatna izloženost SZIF-a koji isto tako ovaj paket može kupiti, govori samo o valjanosti ove investicije. Njihov portfelj domaćih dionica je fantastičan i svaka čast tom fondu.

@fedor
1. paket je mali i kupcu beznačajan jer ne nosi nikakva upravljačka prava
2. cijena je jaaaaaako previsoka
3. SNBA je u čak i okvirima RH vrlo mala i zato nebitna banka za veće igrače, pogotovo za ovako mali udio koji se prodaje
tako da…

Ignore: KressoM, delux

Sutra nam dolazi konjica iz smijera RIZ-a. Oni gaze sve pred sobom, ne dajte svoje dukate jeftino jer paket je na prodaju po 200kn. Kupiti banku je tisuću puta jednostavnije nego osnivati banku.[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



@fedor

1. paket je mali i kupcu beznačajan jer ne nosi nikakva upravljačka prava[/b]
2. cijena je jaaaaaako previsoka
3. SNBA je u čak i okvirima RH vrlo mala i zato nebitna banka za veće igrače, pogotovo za ovako mali udio koji se prodaje
tako da…

Onaj koji nije spreman pomicati kamenčiće nikada neće pomaknuti planinu. (kineska)

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



@fedor

1. paket je mali i kupcu beznačajan jer ne nosi nikakva upravljačka prava
2. cijena je jaaaaaako previsoka
3. SNBA je u čak i okvirima RH vrlo mala i zato nebitna banka za veće igrače, pogotovo za ovako mali udio koji se prodaje
tako da…

Pročitaj što sam napisao: SZIF ima:
1. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/SZIF D.D. (06371858079) 152.502 16,59 Skrb. račun
,a prodaje se:
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU (94819327944) 76.494 8,32 Osnovni račun

to ti je 24,91% i to upće nije sitno. Može kupiti SZIF, a može kupiti netko drugi,ako napravi deal sa SZIF-om


to ti je 24,91% i to upće nije sitno. Može kupiti SZIF, a može kupiti netko drugi,ako napravi deal sa SZIF-om

kao što sam rekao: sitno i nebitno!
bit će ovdje jakog plača onih koji sada ulaze po 60 kn [emo_vrtimise]

Ignore: KressoM, delux



to ti je 24,91% i to upće nije sitno. Može kupiti SZIF, a može kupiti netko drugi,ako napravi deal sa SZIF-om

kao što sam rekao: sitno i nebitno!
bit će ovdje jakog plača onih koji sada ulaze po 60 kn [emo_vrtimise]
[/quote]
Kolega koliko ima PPDV u LKPC, da ti olakšam 24,95% i misliš li da neće preko 25%,a i ovako vodi glavnu riječ tamo i tko kaže da se kupac neće dogovorioti i s ostalim dioničarima. KentBanka je ušla banku Brod zbog toga što smo ulazili u EU, jesam li time sve rekao.

@fedor
ma ne moraš me uvjeravati ni u što jer me uvjeriti nećeš. znam dobro kako stvari stoje i kako će ovo završiti i to sam napisao, a vi se slobodno zabavljajte i dalje, meni se ne gubi vrijeme više ovdje
sretno…

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close