SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U utorak 7.01.2014.ulazimo u redovno trgovanje!!!!!
Strpljivost na BIDU bi mogla donijeti lijepi profit.

Med i mlijeko će teći u SNBA!!!!!


U utorak 7.01.2014.ulazimo u redovno trgovanje!!!!!
Strpljivost na BIDU bi mogla donijeti lijepi profit.

Med i mlijeko će teći u SNBA!!!!!


Dali se sječate najveće cijene na Slatinskoj banci mislim da je bila 557 kuna, lopina što vi kažete koliko?

Nije bitno koliko je bila cijena bitno je da je danas na 39 kuna a da skoro niti nema prave kupnje. Tek na 4,51 kupuje se 2.000 dionica a pitanje je dali i taj lik misli ozbiljno ili brani cijenu.

Izašlo odlično kvartalno izvješće.
Minimalna dobit i to u kvartalu kada je NBH pritisnuo sa povećanjem rezervacija.
Pozitivna nula u godišnjem poslovanju je izvrstan rezultat.
Prvih deset dioničara nisu prodali ni jednu dionicu.
Da li su odustali od kupnje BPB?Šteta ako jesu.Ali ako ne kupuju nema razloga
za dokapitalizaciju pa bi kupci po 40 mogli dobro zaraditi.Naravno,što niže to bolje.
A nasstriko ne cjenkaj se,ovo je izvrsna prilika.

Ipak bi SLPF naš prvi dioničar trebao skrojiti našu sudbinu i to vjerovatno blistavu budućnost.
Med i mlijeko će poteći,samo strpljenja!!!!!!

Zanimljivo da nitko ni riječ o vrlo sumnjivim (u najmanju ruku) transakcijama koje su “provodjene” prošlog tjedna na burzi.

Prvo odredjena količina po bidu (obično na -10), pa ista ta odmah (za 2 minute) po asku (obično na +10).
I naravno da nema sanse da bilo tko drugi, osim onih “dogovornih”, nešto uhvati, jer se sve odvija u djeliću sekunde (nalozi se u času pojavljuju i iste sekunde budu poklopljeni na obje strane).

Vidim da HANFA ima pune ruke posla, pa ne stigne baciti pogled gdje je najnuznije.

@kvart99
istu stvar sam i ja uocio.. prvi put sam mislio da je samo slucajnost al stalno se ponavlja isto

isto tako i aktivnost na dionicama bude usporedna i sa dionicama vabe.. kada se puno trguje jedne onda automatski krene i na drugu..


Zanimljivo da nitko ni riječ o vrlo sumnjivim (u najmanju ruku) transakcijama koje su "provodjene" prošlog tjedna na burzi.

Prvo odredjena količina po bidu (obično na -10), pa ista ta odmah (za 2 minute) po asku (obično na +10).
I naravno da nema sanse da bilo tko drugi, osim onih "dogovornih", nešto uhvati, jer se sve odvija u djeliću sekunde (nalozi se u času pojavljuju i iste sekunde budu poklopljeni na obje strane).

Vidim da HANFA ima pune ruke posla, pa ne stigne baciti pogled gdje je najnuznije.


Primjetio sam to kada je dionica pala na 35 mislim sa 50 kom.Za jednu minutu
je netko prodao/dogovorena/transakcija/ po 44.Zarada na jednom računu od
25% u jednoj minuti.Naravno da je netko upravo toliko i spušio.Ako nije kupovao
i prodavao sam sebi,onda je broker ošišao i prodavača i kupca.Naravno da taj broker može biti i iz kućne radinosti.Ne mogu kupovati najjeftinije,a ni prodati.Dionica radi,a ja ne sudjelujem.
Nema naguravanja i licitacije,sve se događa u jednom trenu.
Zaista je ovo za Hanfu.

Dok mačka spava miševi kolo vode!!!!!

Primjetio sam to kada je dionica pala na 35 mislim sa 50 kom.Za jednu minutu
je netko prodao/dogovorena/transakcija/ po 44.Zarada na jednom računu od
25% u jednoj minuti.

Jedina razlika je u tome da se ne radi o 50, nego o 600 komada……prvo po 35,0x kupnja, pa po 43,9x prodaja.
I sve to u manje od 2 minute.

Ponavljano tijekom 2-3 dana nekoliko puta i s nešto manjim količinama.

Izuzetno sumnjivo, ali čim to odmah nije stavljeno u promatranje i poništeno, neće vjerojatno biti nikom ništa……po običaju.

Tužba Jugobanke za naknadu štete odbačena na trgovačkom sudu u Zagrebu.Što to znaći za Slatinsku banku?

Slatinska banka u ponedjeljak je putem Zagrebačke burze izvijestila da je zaprimila presudu Vrhovnog suda vezano uz sudski spor koji je protiv nje pokrenula beogradska Jugobanka u stečaju. Vrhovni sud je pravorijekom na žalbu Jugobanke potvrdio prvostupanjsku presudu kojom je još sredinom 2008. tužbeni zahtjev Jugobanke radi naknade štete (17 mil. eura) u cijelosti odbačen. Pravomoćna presuda u korist Slatinske oslobodit će joj i oko 2,7 mil. kuna rezervacija na ime tog spora.

Odgovor na pitanje je li natječaj potaknut iskazanim interesom konkretnog ulagača za taj državni paket ili je posrijedi DAB-ova inicijativa, u Agenciji nismo uspjeli dobiti. U zoni spekulacija ostaje i pitanje je li za taj paket (po nekoj drugoj cijeni) zainteresirana otprije dominantna skupina dioničara ili netko od manjinskih dioničara iz redova ‘lokalnih’ igrača.

DAB natječajem traži kupca za 8,3 posto Slatinske banke

Dobivena presuda na Vrhovnom sudu, odmah natječaj,a BVPS preko 200 kunića, prekrasno za ulazak[emo_smijeh]

Natječaj za prodaju 76.494 dionice ili 8,3 posto temeljnoga kapitala Slatinske DAB je oglasio putem Narodnih novina potkraj prošlog tjedna, a za davanje ponuda određen je rok od 15 dana. S obzirom na utvrđenu početnu cijenu, taj bi natječaj trebao poslužiti tek za zagrijavanje. Za DAB-ov se paket, naime, za početak traži 15,3 milijuna kuna ili 200 kuna po dionici, što je razina knjigovodstvene vrijednosti.

DAB natječajem traži kupca za 8,3 posto Slatinske banke

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close