SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SLATINSKA BANKA/REDOVNA SNBA-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 89.678 9,76 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 76.494 8,32 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SOKAČIĆ DRAGUTIN 72.510 7,89 Osnovni račun SLATINA, HRVATSKA
4. PBZ D.D./PBZ EQUITY – OIF S JAVNOM PONUDOM 48.559 5,28 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. VELEBIT OSIGURANJE D.D. 47.729 5,19 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D./ADRIS GRUPA D.D. 40.258 4,38 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. VABA D.D. BANKA VARAŽDIN 35.000 3,81 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
8. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 34.728 3,78 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. GALIĆ JOSIP 29.962 3,26 Osnovni račun POŽEGA, HRVATSKA
10. MRKOCI MILIVOJ 29.960 3,26 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 54,94

5. VELEBIT OSIGURANJE D.D. 48.151 5,24 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

kupuje [sealed]


5. VELEBIT OSIGURANJE D.D. 48.151 5,24 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

kupuje [sealed]


Slatinska banka miruje dali se zna hoće li isplaćivati dividendu tko je bio na skupštini ?

volim pad do 35 % ali ne velike lomove



http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=102&View=Details&ItemID=67968

Hoće li neko baciti oko i na našu bančicu ……


Ma ova bančica je i na 300 kuna jeftina samo što ju veliki sad ne kupuju ali kad krene bit će opet hit kao i na 555,00 kad je kupovala VABA i niti po toj cijeni nije ništa krupnije mogla skupiti .
[/quote]
Ovo se još dobro i drži, ja sam mislio da će sada već biti po 60 kn. Ali dobro ne žuri mi se došla bu i na moje targete. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

dobro je danas počiščeno,skida i sa prodaje kad ima dovoljno materijala,izgledalo je da će prema vatrenim targetima [sealed]


dobro je danas počiščeno,skida i sa prodaje kad ima dovoljno materijala,izgledalo je da će prema vatrenim targetima [sealed]

Što kažete kolega hoće li Slatinska danas rasti u skladu s ostalim dionicama ?

Trgovanje zamrlo nitko ne želi poklanjati dionice.

Jedna od najboljih i najpodcijenjenijih dionica ali kao da su svi sljepi nitko ne prepoznaje priliku.

Prosjek 111,38 – 3,75

ovo su podaci za godinu dana [sealed]


Prosjek 111,38 – 3,75

ovo su podaci za godinu dana [sealed]


Pa dobro nije loše još bi ovo moglo i jako dobro završiti.

Danas većina dionica raste a neotkriveni biser naša banka miruje pa prošli su godišnji dosta odmora hajde u šoping malo.

Na Slatinskoj kupnja raste ali po lipu čista sprdnja a prometa nema danima znači neki dioničari ipak nisu samo ovčice za šišanje.

New Report

Close