SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega, ne vidim zašto bi to bilo dobro za dioničare koji nisu špekulanti?

A zavisi,načelno se slažem-investitora trenutne oscilacije ne zanimaju. Ali opet,možda je nekom investitoru target 20-30% iznad trenutne cijene,što mi se čini da će ova dionica odraditi.Uostalom,na ovom je forumu 95% špekulanata,njih bi to trebalo zanimati 🙂

Sve ok ,ali vidim već dva dana nejavljaju se oni sa 150…… [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Zanimljive 2x 2.000 na asku. Već dugo ne vidjeh takve naloge. 🙂

Ok,hvala za ocijene vidim da dosta vas nezna da je dionica podjelita tj ,ako bi bila 150kn to bi značilo 1500kn po dionici ,a ti isti koji vam drukaju uvaljuju vam svoje dionice i stvarno nemam ništa protiv dionice ali mi drukeri idu na nerve,pozdrav [undecid]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Kad je to bio stock split?

Nego, izgleda da neće na book ovaj tjedan. 😀

No, u svakom slučaju dobro je da se ask gomila. Nema pravih temelja za rast bez likvidnosti. [thumbsup]

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=4979 [rolleyes]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Milušiću opet si u akciji…dali ti vidiš bijele miševe ili u čemu je problem….dali ti na ZSE vidiš kakvu obavijest o stock-splitu ove dionice – NE!….ali ako bolje pogledaš vidjet ćeš da je tekst iz 2006. godine tj. od 21.07….ovo je neki reprint i onome tko je ovo napravio trebalo bi dati otkaz i s njime na giljotinu jer nema smisla da se ovo reprinta ……ali, naše novinarstvo obiluje budalama koje pišu što ne treba kada ne treba….ali možemo isto tako uzeti u obzir da mu je netko dao 100 eura da ga izbaci na svjetlo dana…ali daj se bar ti skuliraj pa prati šta se piše…ako imaš dotićnu dionicu…a ako nemaš nemoj molim te da nas spamaš glupostima…to je po zakonu o elektronskim medijim – KAŽNJIVO !!

thx

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

Kol.nebojte se vi mene vjerovatno ču ja biti među prvima ako bude i ovo išlo u preuzimanje ,ja mislim da puno njih nezna da je dionica podjeljena.Pa sam reagirao na post strategosa.Isto tako sam znao da neče na 150 ,,,e sad kad ja budem dokupljivao moguče je svašta,a sad vi mene uvjerite u ponedeljak da je vi možete diči,i mislim da je valna duljina u pitanju razmislite još jednom i uvjerite se kome sam prije komentirao ispravak netočnog navoda. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

…..ma dajte…..čemu ova jedinica kao ocjena….mene negativne ocjene ne diraju kao mnoge ovdje… ALI….zašto vas dira moj post kada je istinit…samo sam površnom promatraču skrenuo pozornost na besmisleni post….klasičan primjer nabrijavanja situacije bez ikakve osnove…..ova jedinica ne govori toliko o kvaliteti mog posta (koja je loša- uzgred budi rečeno), koliko o onima koji se služe ovakvim smicalicama u komunikaciji sa zajednicom…a zašto malo za promjenu nebismo pisali istinu ili ako nema istine onda ne pisati ništa, jer više vrijedi jedan konstruktivan ili istinit post nego cijelo brdo smeča iz kojeg ne možeš izvući ništa korisno što bi ti moglo pomoći u budučem trgovanju…..neki ovdje baš i nisu moralne vertikale… [rolleyes]…dajte se javite pa da malo prodiskutiramo o vašim kriterijima …..ako ih imate, samo nemojte na PM…dajte neka se svi uključe u raspravu…pozzzzzz

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

Kol.super razmišljate vjerovatno nemislite da sam vam ja dao ocijenu [undecid] ja večinom svoje kol.ocijenjivam sa 100% ali pazite o Kažnjivosti jer je inače kažnjivo iznosit neistinu u korist sebe a na štetu drugih jer na googlu možete nači 100tema o stock splitu.Pozdrav [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Doveden novi član Uprave:

Vaš link

Marko Krajina. Donedavno je vodio Sektor gospodarstva u Erste banci, nakon čega je iz neobjašnjivih razloga smijenjen. To bi moglo biti dobro u srednjem/dugom roku jer uz njega idu sigurno i njegovi klijenti. U kratkom roku vjerojatno neće imati nikakav efekt.

http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=102&View=Details&ItemID=67968

Hoće li neko baciti oko i na našu bančicu ……

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

New Report

Close