SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prva ozbiljnija prodaja je tek na ,

414 kuna , 3.700 komada
415 kuna , 8.101 komada

a veliki igrači traže i puno više mislim da je ovo na ponudi odlično za skinuti .

ne ide to preko 130 kn, slavonac će vam se početi kipati, ne budite blesavi!

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


Prva ozbiljnija prodaja je tek na ,

414 kuna , 3.700 komada
415 kuna , 8.101 komada

a veliki igrači traže i puno više mislim da je ovo na ponudi odlično za skinuti .


Da ali će drugi veliki igrači svoje istovariti daleko prije tih 400 kn,tako da nemoj biti naivan i ovdje očekivati čudo.


Prva ozbiljnija prodaja je tek na ,

414 kuna , 3.700 komada
415 kuna , 8.101 komada

a veliki igrači traže i puno više mislim da je ovo na ponudi odlično za skinuti .


U potpunosti se slažem ako žele količinu moraju i platiti ovih dionica baš i nema na prodaju . A sve ostale su rasle daleko više od dionica Slatinske banke .



Prva ozbiljnija prodaja je tek na ,

414 kuna , 3.700 komada
415 kuna , 8.101 komada

a veliki igrači traže i puno više mislim da je ovo na ponudi odlično za skinuti .


U potpunosti se slažem ako žele količinu moraju i platiti ovih dionica baš i nema na prodaju . A sve ostale su rasle daleko više od dionica Slatinske banke .
[/quote]
Tko zna na koliko je blokada na Slatinskoj neka napiše baš me zanima .

Koliko sam ja čula na Slatinskoj i još nekim dionicama nema blokade ali pošto sam nova možda griješim ispravite me slobodno .

Treba ostati priseban i ne prodavati ovako kvalitetnu i podcijenjenu dionicu . Cijena može biti samo bolja jer sad se vuče po dnu .

Danas na Slatinskoj jurišamo na kotu 150 .

139,87 gornja blokada!

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] Ovaj rast Slatinske baš veseli jer dok su druge dionice rasle ona je stajala . Na forumu businessa.hr govori se o špekulacijama i preuzimanju banke . Nakon što je prije neki dan protrgovano za preko 3 milijuna kuna lako moguće . No kako sad izgleda ozbiljnija prodaja Slatinske to jest paketi su na preko 400 kuna . Ali ako se banka stvarno preuzima onda je kupcima lakše skinuti te pakete nego čekati godinama da sakupe tu količinu od malih igraća . Ovako jednom jačom kupnjom i rješili su sve . A puno više informacija očekujem idući tjedan uz rast cijene dionica Slatinske banke . [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


139,87 gornja blokada!

Siguran si ? Onda danas lagano ulazimo u blokadu , još nije kasno niti drugima ući u ovu dionicu i zaraditi više nego na ostalima .

Svi šute, ova tema neaktivna od petka,a kad krene ovaj tjedan-biti će tu 10 postova dnevno.Ne kužim kako ne uočavate istu spiku kao i na blje,slpf ovo odlučio odraditi da si popravi krvnu sliku.Book je 182kn,tu negdje treba tražiti target.Ovo će biti zvijezda trgovanja idući tjedan.

Kolega, ne vidim zašto bi to bilo dobro za dioničare koji nisu špekulanti?

New Report

Close