SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Slatinska banka poskidano sve s prodaje do 124,78 a i to će uskoro biti skinuto , raste Slatinska banka raste .

o čemu vi to, kada je naviša 115,49 .. ?



Slatinska banka poskidano sve s prodaje do 124,78 a i to će uskoro biti skinuto , raste Slatinska banka raste .

o čemu vi to, kada je naviša 115,49 .. ?

[/quote]
Koji su tvoji problemi Camerlengo u trenutku mog pisanja prvog posta prva prodaja je bila na 124,78 kuna i što tu tebi nije jasno ? Nisam ja napisao da je trgovano po toj cijeni nego da će biti ako netko želi ozbiljnije dokupiti . Napisao si tek dva posta i već drukaš protiv dionice koju bi htio dokuiti veliki stručnjak .


Koji su tvoji problemi Camerlengo u trenutku mog pisanja prvog posta prva prodaja je bila na 124,78 kuna i što tu tebi nije jasno ? Nisam ja napisao da je trgovano po toj cijeni nego da će biti ako netko želi ozbiljnije dokupiti . Napisao si tek dva posta i već drukaš protiv dionice koju bi htio dokuiti veliki stručnjak .

ma gle … prvo: imam snba već odavno, i pratim trgovinu isto tako odavno, i drago mi je naravno kada raste, ali prodaje ispod 120 ima već dugo, pa i sad … bit će prije da ti nisi dobro vidio … drugo: kada se u žargonu kaže "poskidano s prodaje" zna se na što se misli – da je netko kupio (inače se koristi termin "povukla se prodaja").

A prema mojem i tvojem pristupu neka drugi procijene tko je tu druker a tko nije. Nema potrebe za uzbuđivanjem.

Slatinska banka zadnje trgovanje 116 kuna povećava se promet a i raste cijena dionice .

Alče biti plakanja ovdje ,uskoro [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Već po otvaranju Slatinska banka + 6,47 % cijena 123.50 kupujte dok još ima jer je đaba uskoro preko 200,00 kunića sigurno i tad će biti podcijenjena .

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/H5LQzZrjltI33kThVSuw6Q==.pdf [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

A kome ti mašeš, onima koji nisu ušli na vrijeme,
ili time pokazujep da cijene ide prema 130 >??

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

U prvih par prodaja vidlijivo je oko 11.000 dionica na 415 kuna očito je to cilj velikog kupca fali mu za preuzimanje Slatinske banke .


Alče biti plakanja ovdje ,uskoro [bye]

O Bože kako si jadan i otvoreni druker mi ostali mislimo da tvoje dionice ne vrijede sadašnju cijenu .
# VART (Varteks d.d.)
# ADRS (Adris grupa d.d.)
# ATPL (Atlantska plovidba d.d.)
# LKPC (Luka Ploče d.d.)
# VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Po tebi je ovo jedini način razgovora ne .

14.O1. 2011 [shocked]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Prva ozbiljnija prodaja je tek na ,

414 kuna , 3.700 komada
415 kuna , 8.101 komada

a veliki igrači traže i puno više mislim da je ovo na ponudi odlično za skinuti .

New Report

Close