SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za pretpostavit je da je kupac Velebit,imaju odobrenje za kupnju više od 10% dijonca.Ima li tu limita ili mogu u teoriji do 90% npr.? [sealed]


za pretpostavit je da je kupac Velebit,imaju odobrenje za kupnju više od 10% dijonca.Ima li tu limita ili mogu u teoriji do 90% npr.? [sealed]

Mogu zašto ne samo ako sad ponude od 250 do 300 kuna a kad se burza oporavi onda im opet neće nitko htjeti prodati niti po 550 kuna . Pokušali su pa se nisu proslavili bit će ova banka super dionica kad živne cijela burza .

za pretpostavit je da je kupac Velebit,imaju odobrenje za kupnju više od 10% dijonca.Ima li tu limita ili mogu u teoriji do 90% npr.? [sealed]
Ima li to odobrenje i vremenski limit?


šta je ovo danas?raste malo pomalo..

Mic po mic pa prođe 11.000 dionica u jednom danu za Slatinsku banku ok. Može se reći da je netko ipak shvatio što znači imati udio u banci . Niti jedne dionice se ne mogu mjeriti s bankarskima a sad su one na dnu dna . Za lovu od INE samo udri po Slatinskoj i zarada je više nego sigurna .

Počićen sav ask do 120,97 kuna i tu ima nešto jako sitno , nije niti čudo druge dionice su rasle + 50 % a Slatinska miruje bilo je i vrijeme da ju netko prepozna .

znam da je na Ini zanimljivije,ali ova dionica je u ovome mjesecu narasla 10% [sealed]


znam da je na Ini zanimljivije,ali ova dionica je u ovome mjesecu narasla 10% [sealed]

A INA 60 % što nam govori da ova odlična dionica ima veliki prosto za rast .

da..malo po malo,raste iza sjene ostalih dionica..malo po malo se podiže letvica..izgleda da je nekom postala interesantna banka..inače vlasnik velebit osiguranja je sava re..a i podravska banka ima udio u velebit osiguranju..koja bi to bila kombinacija,hm?

U odnosu na rast ostalih dionica zadnjih dana Slatiska je več trebala biti na 200 kuna , no pričekajmo poslije nove godine čvor se počeo raspetljavati .

Slatinska banka već protrgovano oko 5.000 dionica ne prodajte , poslije nove godine idemo laganooo preko 200 kuna samo strpljenja .

dugo sam čekao da se slatinska makne pa ništa,mislim da je ovo samo prepakiranje,cijena do 130 i onda nazad

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


dugo sam čekao da se slatinska makne pa ništa,mislim da je ovo samo prepakiranje,cijena do 130 i onda nazad

Ma sve ispo 350 kuna je čisti poklon to je moje mišljenje .

New Report

Close