SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neznam dali je itko primjetio prvi put veća količina Slatinske banke čak ispod 120 kuna. Ili točnije 1.001 dionica po samo 117,89 kuna što govori u kakovom je stanju naša burza. Dionica jedne od posljednjih Hrvatskih banaka za koju je VABA u javnoj ponudi nudila 550,00 kuna i nisu mogli sakupiti gotovo ništa. Sad se nudi po ovako bijedno niskoj cijeni i plus nitko to ne prepoznaje kao odličnu priliku. Radije se kupuju debelo precijenjene dionice po nekoliko tisuća komad nego dionica sa ovako niskom cijenom.

ma kakva niska i povoljna cijena po 110 kn!??! pa ova bančica posluje sve gore i gore i sve iznad 60 kn je debelo precijeneno !!

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



Neznam dali je itko primjetio prvi put veća količina Slatinske banke čak ispod 120 kuna. Ili točnije 1.001 dionica po samo 117,89 kuna što govori u kakovom je stanju naša burza. Dionica jedne od posljednjih Hrvatskih banaka za koju je VABA u javnoj ponudi nudila 550,00 kuna i nisu mogli sakupiti gotovo ništa. Sad se nudi po ovako bijedno niskoj cijeni i plus nitko to ne prepoznaje kao odličnu priliku. Radije se kupuju debelo precijenjene dionice po nekoliko tisuća komad nego dionica sa ovako niskom cijenom.

ma kakva niska i povoljna cijena po 110 kn!??! pa ova bančica posluje sve gore i gore i sve iznad 60 kn je debelo precijeneno !!
[/quote]
Od kuda ti ovako debilne izjave , banka ima poslovnice širom Hrvatske normalno i u samom Zagrebu i odlično posluje. Istina je da su sve dionice pale pa je sljedom toga pala i cijena Slatinske banke . Realna cijena bi bila 350,00 kuna no na našoj burzici nema pravila , ali da je ova banka prava prilika za dokup svakako je.


Očito da malo pomalo dolazi do spoznaje pojedinih igrača da nema boljeg ulaganja u dionice od debelo podcijenjene dionice Slatinske banke. Možda danas uspijemo preskočiti barem letvicu na 115,00 kuna.

Pogledajte sad ovo netko se odlučio pokloniti 1.021 dionicu Slatinske banke po samo 114 kuna mislim da nema bolje prilike na burzi.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

1.088 dionica Slatinske banke na samo 115 kuna može li bolje nemože dok kupci ne prepoznaju jednu od posljednjih hrvatskih banaka a kupuju debelo precijenjene dionice od nekoliko tisuća u ova krizna vremena .



Očito da malo pomalo dolazi do spoznaje pojedinih igrača da nema boljeg ulaganja u dionice od debelo podcijenjene dionice Slatinske banke. Možda danas uspijemo preskočiti barem letvicu na 115,00 kuna.

Pogledajte sad ovo netko se odlučio pokloniti 1.021 dionicu Slatinske banke po samo 114 kuna mislim da nema bolje prilike na burzi.
[/quote]
Kada sam ja žario i palio na burzi SNBA mi je bila najdraža dionica na kojoj sam zaradio velike novce.

Izgleda da nema hrabrog igrača da poskida ovo malo dionica Slatinske do 115 kuna a kako bi onda prepoznali priliku od 1.088 dionica .

DELUX,fajrunt,bankarkop,tigrus,Brankica,MrRi,Lulu1,Kliring,barbastari,James Knox,FerengiHr, itd.

Odlično pripćenje o poslovanju Slatinske banke ponovno će ona na 550 kuna bez obzira na nevjerne Tome. Pročitajte istinu ne nasjedajte na jaluške laži : Vaš link

Slatinska banka oko 220.000,00 kuna prometa do sada tko zna što se događa možda danas potegne do 120 kuna.

Dok sve pada, besramno podcijenjene dionice očito ipak ne mogu više dodatno padati jer su pale preko svake mjere, i sad da propadne i svijet one više ne bi mogle ga slijediti u tome [lol]

Ne samo SNBA, nego recimo (doduše na malim prometima) jedan moj dragi JDGT… drži se i ne može više dolje jer bi to stvarno prevršilo svaku mjeru :D, jedna moja nesuđena ZAPI, zatukli su je do ludila, očito da više ne može padati i sl. Eto čak i moj dragi bivši HUPZ, uvijek ga se nostalgijom sjećam, i smiješno mi ga je i sad gledati tako zatučenog na dno… ali s kojega kao i sve nabrojane teško da može još dolje, jer kada si na dnu to je to, jedino gdje se može ići je prema gore.

SNBA je definitivno smiješno jeftina. Istina da je tržište iracionalno, da koliko god da je smiješno njega ne prijeći da na trenutke još više nas nasmije… ali eto vidimo na primjeru, da nekada ipak teško biti baš tako jako iracionalan da nešto ovako cijenjeno tek tako bez razloga podlegne "sentimetnu tržišta"… pustimo sentiment. Neka svijet propadne, ali ovo više nema kamo kada je na dnu dna.

P.S. Ali na nekim primjerima tržište ipak dokazuje da na kratke staze baš nikako ne može biti racionalno. Pogledajte samo kako padaju ADRS i KOEI, to je za [lol] se od smijeha. Ajde kada neku ovako nelikvidnu ne voliš zbog te činjenice… ali tako likvidne dionice na ovim valuacijama rasprodavati "samo zbog nekakvog sentimetna"… nije baš racionalno kako god da okreneše :D.

Dakle moramo biti svjesni da je tržište na kratke staze iracionlano – ali nas jedino što zanima (pa zašto smo dakle ovdje! 😉 ) je to da duge staze ono “mora” na kraju ispasti barem približno racionalno. A to je ono što tražimo – želimo da ovo bude bar koliko-toliko fer vrednovano, jednoga dana. I tada smo u kapitalnom plusu, željenog iznosa! 🙂


P.S. Ali na nekim primjerima tržište ipak dokazuje da na kratke staze baš nikako ne može biti racionalno. Pogledajte samo kako padaju ADRS i KOEI, to je za [lol] se od smijeha. Ajde kada neku ovako nelikvidnu ne voliš zbog te činjenice… ali tako likvidne dionice na ovim valuacijama rasprodavati "samo zbog nekakvog sentimetna"… nije baš racionalno kako god da okreneše :D.

Dakle moramo biti svjesni da je tržište na kratke staze iracionlano – ali nas jedino što zanima (pa zašto smo dakle ovdje! 😉 ) je to da duge staze ono "mora" na kraju ispasti barem približno racionalno. A to je ono što tražimo – želimo da ovo bude bar koliko-toliko fer vrednovano, jednoga dana. I tada smo u kapitalnom plusu, željenog iznosa! 🙂


Bit će vrednovano ako VABA ponovno krene u preuzimanje po 550 kuna do tada šibicarenje.

Neznam dali ste pratili ali danima je rast kočio nalog na prodaji na 115 kuna oko 1.088 dionica sad je taj nalog nestao a došlo je do povećanog prometa našom dionicom. Možda su neki igrači odlučili podići letvicu.

New Report

Close