SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kupnja raste a prodaja se povukla no još uvijek čekamo potez pravog kupca ili preuzimanje ove odlične za sada još uvijek hrvatske banke.

Nikako da se pronađa netko hrabar da s par kuna poskida prve prodaje , sve samo mali kokošari.
[/quote]
Možda se pojavi i pravi igrač pa bi mogli imati nagli uzlet dionice , danas uz malo truda Slatinska na 115 kuna. Za sada + 3,71 % dobro za početak rasta.

šta ste se raspisali,ne može od vas pošten čovik dokupljivat u miru [lol]



Kupnja raste a prodaja se povukla no još uvijek čekamo potez pravog kupca ili preuzimanje ove odlične za sada još uvijek hrvatske banke.

Nikako da se pronađa netko hrabar da s par kuna poskida prve prodaje , sve samo mali kokošari.
[/quote]
Pazi da kokošari danas ne ulete malo jače i poskidaju ovo malo dionica do 120,00 kuna dok se ti niti ne snađeš.




Kupnja raste a prodaja se povukla no još uvijek čekamo potez pravog kupca ili preuzimanje ove odlične za sada još uvijek hrvatske banke.

Nikako da se pronađa netko hrabar da s par kuna poskida prve prodaje , sve samo mali kokošari.
[/quote]
Pazi da kokošari danas ne ulete malo jače i poskidaju ovo malo dionica do 120,00 kuna dok se ti niti ne snađeš.
[/quote]
Gledaj na to s vedrije strane ako skinu danas do 120 kuna i zgaze onoga s 1.001 dionicom onda su to veliki igrači.Ako pak dignu na samo 116 ili 117 ne znači da su mali i jedna i druga solucija su sasvim ok.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split


šta ste se raspisali,ne može od vas pošten čovik dokupljivat u miru [lol]

Očito baš to netko i želi postavio je paketić od 260 dionica da plaši kupnju , sad je samo pitanje koliko je kupnja jaka i dali će maknuti ovu malu branu .Poslije do 120 nema ozbiljnije količine na prodaji.

Ja ju nedam ispod 200 kn, pa kako bude, do jeseni će skočiti do letvice 🙂

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews


Ja ju nedam ispod 200 kn, pa kako bude, do jeseni će skočiti do letvice 🙂

Kolega europe dočekat ćeš ti i veću cijenu danas bi mogli do 120 kuna , samo je pitanje onaj sa 1.001 dionicom dali on nema za kruh pa prodaje ili drži cijenu da naglo ne poraste ? Još kad bi nam on to htio na forumu priopćiti pa da svi znamo.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split



Ja ju nedam ispod 200 kn, pa kako bude, do jeseni će skočiti do letvice 🙂

Kolega europe dočekat ćeš ti i veću cijenu danas bi mogli do 120 kuna , samo je pitanje onaj sa 1.001 dionicom dali on nema za kruh pa prodaje ili drži cijenu da naglo ne poraste ? Još kad bi nam on to htio na forumu priopćiti pa da svi znamo.
[/quote]
Izgleda da veliki igrači koji su zainteresirani za dionicu Slatinske banke ipak čitaju ovaj naš forum. Igrač koji je prodavao 1.001 dionicu i bio najveći paket na 119 kuna sad se naglo povukao na 199 kuna a još uvijek je jedini i najveći paket do 200 kuna. Znači i sami veliki igrači misle da bi Slatinska mogla vrlo lako do 200 kuna.

taj veliki paket vjerovatno je bilo nemoguće kupit.Kako ti ukucaješ snba ili kad ti nalog "pokuca" na burzovni sistem on odleti.Jel sam ja u nekim teorijama zavjere,pa više sam sebi ne vjerujem,ne znam [lol]
Meni se osobno dešavalo kad sam se htio ukrcat ili iskrcat da ponuda nestane u sekundi. [shocked]


taj veliki paket vjerovatno je bilo nemoguće kupit.Kako ti ukucaješ snba ili kad ti nalog "pokuca" na burzovni sistem on odleti.Jel sam ja u nekim teorijama zavjere,pa više sam sebi ne vjerujem,ne znam [lol]
Meni se osobno dešavalo kad sam se htio ukrcat ili iskrcat da ponuda nestane u sekundi. [shocked]

Kolega cazo22 bitno je da je taj veliki pobjegao do 200 kuna znači da više ne misle braniti rast do te ciljane cijene , ugodan vikend za dioničare Slatinske banke a idući tjedan novi rast ove dionice.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split


taj veliki paket vjerovatno je bilo nemoguće kupit.Kako ti ukucaješ snba ili kad ti nalog "pokuca" na burzovni sistem on odleti.Jel sam ja u nekim teorijama zavjere,pa više sam sebi ne vjerujem,ne znam [lol]
Meni se osobno dešavalo kad sam se htio ukrcat ili iskrcat da ponuda nestane u sekundi. [shocked]

Očito će i dionica podcijenjene Slatinske banke pobjeći malim dioničarima koji predugo razmišljaju umjesto da dokupljuju po ovim niskim cijenama .

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

Jača kupnja na Slatinskoj prodaja je i onako slaba , jedan od sigurnih i dobrih dokupa danas vjerovatno idemo preko 120 kuna.

New Report

Close