SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
SNBA
13,86
36.600
2,641
12,70
14,00
11,11%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja sam zainteresiran za udrugu dioničara.Iako imam dovoljno materijala da Fima Validus(koji je zadužen za preuzimanje) prijavim HANFI i sudu časti HGK.Svima nam je cilj da dobijemo fer cijenu.

šef imaš moj glas 😉



Moram podsjetiti da je BV 160kn.Fima se ne može usuditi nuditi razmjenu po BV nikada ne bi dobila odobrenje HNB-a.

[thumbsup]Baš zato nam je i potrebna udruga dioničara Slatinske banke da vidimo kolko u postotku imamo i dogovorimo cijenu ispod koje ne prodajemo.Moj prijedlog je minimalno 565 kuna. zainteresirani neka mi se jave na private. [thumbsup] [wink]
[/quote]

šefe….podržavam te 100/100

samo što nije...

Još jedan glas za šefa stvarno se trebamo organizovati .

Šefe imaš mojih 2300 glasova.

Bravo šefe,naravno da te podrzavam!!!napokon da netko nesto pametno napravi!imas moj glas! [thumbsup]



Moram podsjetiti da je BV 160kn.Fima se ne može usuditi nuditi razmjenu po BV nikada ne bi dobila odobrenje HNB-a.

[thumbsup]Baš zato nam je i potrebna udruga dioničara Slatinske banke da vidimo kolko u postotku imamo i dogovorimo cijenu ispod koje ne prodajemo.Moj prijedlog je minimalno 565 kuna. zainteresirani neka mi se jave na private. [thumbsup] [wink]
[/quote]
3 i nesto BV.
Firma koja posluje u slatini i jos par neperspektivnih zupanija.žkoja u zadnjih par godina ima minimalan rast aktivi, kojoj je ROE jedva iznad nekakvog minalanog returna investitora.
Da ne spomkijnem sto Jugobanku svi zaboravljaju a stvar uopce nije rijesena.
ž
Na zse su rekli da su se oni zalili i to nije tako bezveze kako se cini.

Nemojte pretjerivati.

Trenutno je cijena nize od nekakve fer cijene ali ne previse.

Ima i puno boljih firmi na trzistu.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ja sam zainteresiran za udrugu dioničara.Iako imam dovoljno materijala da Fima Validus(koji je zadužen za preuzimanje) prijavim HANFI i sudu časti HGK.Svima nam je cilj da dobijemo fer cijenu.

unajmite nekog da vam napravi procjenu vrijednosti [huh]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

macka :
Bravo šefe,naravno da te podrzavam!!!napokon da netko nesto pametno napravi!imas moj glas!

I ja vam se pridružujem! 🙂

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

šefe, imaš i moj glas, koliko nas ima ?

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews


šefe, imaš i moj glas, koliko nas ima ?

[thumbsup] Sve više i više bitan je broj dionica jer prema njem znamo i udio u vlasništvu . [thumbsup]
[thumbsup] Nadam se danas novim dioničarima Slatinske banke. [thumbsup]
[thumbsup] Pogotovu većim igračima. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

jao ekipa pa nemojte da su matrix i blueman u pravu 🙂
ja to kupovao po 440 i mislio kak sam pametan..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close