SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima neki interviu sa Igorom Čičkom presjednikom uprave u Vabi u Business.hr gdje on tvrdi da će preuzeti Snba do travnja iduće godine. Vidio sam samo naslov. Ako neko to može otvoriti molio bi ga da to zalijepi na temu. Hvala.

who dares, wins

[thumbsup] Prilika za odličan dokup na Slatinskoj banci 298 kom po 205,48 [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


[thumbsup] Prilika za odličan dokup na Slatinskoj banci 298 kom po 205,48 [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Zasto odlican dokup.
Molim te objasni??

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

[thumbsup] Zato što svi znamo da je Slatinska neopravdano srušena zbog srpske tužbe koja je u cijelosti odbačena.Prije toga Slatinsku je Fima kupovala po 550 kuna i opet će.Svi koji smo duže u dionicama znamo da se većina kvalitetnih dionica kad tad vrati na cijenu koju su već jednom ostvarile , tako će biti i sa Slatinskom bankom. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Koliki je ROE za SNBA?
Sad reci kolika je diskontna stopa.
Koliki je rast u zadnjih 3 godina dobiti i aktive?
Kolike su perspektive rasta???

220-250 i budi sretan da to dobijes.

To ti je tako kada ne gledate fundamente i perspektive..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Da se na glavu postaviš većina neće dati Slatinsku banku ispod 550 kuna ma kako dugo čekali. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Šefe situaciju pratimo iz dana u dan i vrijeme će pokazati ko je bio u pravu. Ove transakcije danas i neki dan skupa sa ovim interviuom mi lagano smrde na navlakušu jer nije ta izjava bez veze tempirana baš sad. Da to vrijedi puno onda bi kupovali u tišini ,a ne da blebeću po novinama. Po meni ovaj pravni spor bi mogao imati i nekakav međunarodni nastavak jer je logično da će hrvatski Sud suditi u korist hrvatske banke ,a ne srbske. No isto tako je logično da će Srbi potražiti i neku neutralnu arbitražu naravno ako je to moguće. Probaj si samo zamisliti šta bi ti učinio da ti netko u filijali tvoje banke osnuje svoju. Ne bi mu baš čestitao zar ne? Na to bi neki pravnik sa lakoćom mogao odgovoriti. Da li neki EU sud može imati nadležnost nad time ili su to samo naša Balkanska posla u maniri oni nama lape INA-ine pumpe mi njima banku i odmarališta itd. ,itd.Jednog dana će i to doći na red. Varteksu je vraćeno ,a drugima ni je. Jednostavno želim reći da je tu još puno ne raščišćenih stvari. Baš sam nedavno gledao kako jedno Famosovo odmaralište na moru zjapi prazno i ne moj si misliti da ga neko ne bi samo tako privatizirao kad bi to išlo samo tako.

who dares, wins

Hmmm neće ali žena hoće nove cipele, susjed je kupio novi auto, a naš je već 5 godina.
Djeca bi na more, a trebalo bi i fasadu obnovit.

Inflacija grize a SNBA ne reagira, tko će dočekati dok ona rodi ploda, a bila je na 500 kn kao bubreg u loju.

[thumbsup]Bankarske dionice u fokusu investitora
NEW YORK – Fed, ECB i još neke središnje banke najavile su dodatne mjere za poboljšanje likvidnosti globalnog financijskog sustava [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
Zamislite tek da znaju za našu Slatinsku banku skoro zabadava. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Evo izašlo da nam je preuzimatelj 8,8 mlijuna kn u GUBITKU. [cry] [bye]

Pogledaj malo bolje.
Koliki su neto kamatni prihodi i netko naknade.
Ovo ostalo ti je sigurno one off rezervacije koje HNB zahtijeva pa se otpustaju kasnije.
Pogledaj malo 31.12.2007. pa ce ti biti jasnije..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Priznajem da od naslova vijestice nisan čita dalje,ljut san ka pas na sve banke,velike i male…..

New Report

Close