SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Nije mi jasna situacija sa Slatinskom imaju dobro izviješće a cijena ne raste.

Postat će ti jasno,….malo kasnije…
[/quote]

misliš da će rasti ili padati?!
[/quote]
Pa njetto da zna napisao bi. Zašto njega pitati?


Vaba želi među prvih 10 banaka
Piše: Jadranka Šević

——————————————————————————–

Postoje dvije opcije ili će se ići na izdavanje novih dionica i ponudu zamjenskih dionica ili isplatu svih dioničara.

Ima li kakvih informacija koja bi okvirno cijena mogla biti ponuđena dioničarima?

500 kn po dionici kao i zadnji puta.
Zato šuti i skupljaj!


Naime, nakon preuzimanja Slatinske, Vaba već ima jaku mrežu na kontinentu.


jesam ja nesto propustio? [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


500 kn po dionici kao i zadnji puta.
Zato šuti i skupljaj!

podijeljeno sa 2 mozda.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ekipa jel zna neko, tko se iskrcava na Slatinskoj, nakon objave za preuzimanjem, jel zna neko promjene medju prvih 10

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews



500 kn po dionici kao i zadnji puta.
Zato šuti i skupljaj!

podijeljeno sa 2 mozda.

[/quote]
Kao sto rekoh.
Puno sam i rekao..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Dobro da se je netko u opće oglasio povodom ove tro milijunske transakcije. Ne događa se to svaki dan. Biti će da je 200 kn tu plafon. Dobro mi je broker govorio jer bi ja sam tu uletio bez razmišljanja. Ni je da sam se sa ovom drugom baš previše usrećio ali mi je još bar nada ostala.

who dares, wins

[thumbsup]burza
Bankarske dionice u najvećem fokusu ulagača

Na Zagrebačkoj burzi današnje trgovanje obilježavaju skromni volumeni i blagi pad cijena dionica, a u najvećem fokusu ulagača su bankarske dionice. Trenutno Crobex iznosi 3.626 bodova, što je 0,51 posto manje nego jučer. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Po mom mišljenju zamjena dionica nemože biti manja od booka, a to znači za jednu dionicu SNBE dobije se cca. 1,4 dionica VABE. To bi bilo otprilike 500,00 kuna po dionici ako se uzme u obzir da se BPBA tržila jučer po 350,00 kn. Zar niko nije primjetio čudnu konicideniciju transakcija SNBE 24.07. ( 17432 dionica za cca. 3,3 mil. kn ) i BPBA dan kasnije ( 15335 dionica za 5,4 kn ). Netko očito pretače VABU u SNBU jer zna cijenu u zamjeni. Treba očekivati nove transakcije SNBE u ponedeljak jer momak ima još oko 2 milje slobodnih od jučeranšnje prodaje VABE. Osim toga dioničari iz TOP 10 SNBE nisu ovce da bi se dali preveslati, tako da očekujem i malu premiju na book i zamjenu u omjeru 1 SNBA za 1,5 BPBA što nam daje raspon cijene SNBE od 450 – 500 kuna ovisno o tome kako se VABA vrednuje ( 300 – 350 kuna ). Nakon što u BPBA uđe IFC i kada se spje sa SNBA stvoriti će se stvarno jedna raspektabilna banka sa mogućnošću brzog rasta i povećanja kapitala za dioničare, a u konačnici za prodaju po vrlo dobroj cijeni.

Moja preporuka svim malim dioničarima SNBE je da ne nasjedaju na fimine zamke jer oni sada love u mutnom i koriste trenutnu lošu situaciju na tržištu. Sa velikim dioničarima su se već dogovorili i zato nitko iz TOP 10 ne dokupljuje jer ne žele prekršiti dogovor sa kojim su FIMI dali odobrenje da na burzi radi što hoće i naštimava si cijenu kako im odgovara, te da skupi što više dionica za Milana i ekipu po što nižoj cijeni.

signal je protutnjio

KOlika je dobit VABE u 31.03.2008., imas na HNB-u?
Znas kolika, nema je vec zbog rezervcija imaju minus.
VABA na 350 je na 3 BV.
To toliko ne vrijedi.
Ne vrijedi niti 2 BV ako cemo iskreno bez obzira na dobru pricu.

Nemojte se zanositi.

A mozda netko, ista osoba vrtio dionice VABE i SNBA na ovim razinama da moze reci da je toliko fer cijena.
Postoji i ta mogucnost.

Prije nego sto napisete glupost, probajte napraviti analizu banke.
Kolika je profitabilnost, rast aktive, da li se moze siriti (SNBA nemoze sto se vidi na aktivi), kolika je adekvatnost kapitala (ako je blizu 12%) znaci da nemoze sve isplacivati kao free casflow jer treba kapitala.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close