SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

he he Gatara mi uvijek ima dobre članke i uvijek sa zadovoljstvom pročitam njegove komentare:)) mislim da bi nakon 19og ova dionica mogla doći u prvi plan, a do kraja godine prema najavam bi mogli očekivati i konačno preuzimanje


[thumbsup] Čekam 569 kuna ma kad to bilo strpljen spašen. [thumbsup] [smiley] [wink]

a koja je bila ulazna cijena? ako nije tajna, naravno…

Samo zaboravljate da se pricalo da preuzimanje ide kroz share exchange a sitno u cashu.
Kako ce to pomoci malim dionicarima.
Dobit cetre dionice VABE umjesto SNBE odnosno ostat ce isto ako ne ide u cashu.

Ako ce velika vecina biti u zamjeni dionica onda ovo nije nista posebno.
Da se vjeruje u banku onda se preuzimanje vrsi u cashu jer zasto bi svoje vlasnistvo ostavljao nekome.

Ostaje za vidjeti ali ako nebude u cashu onda je ovo nista posebno.
Ja tebi pola njive zita a ti meni sve vocke jabuka.
Mali dionicari nevole ni zito a niti jabuke im nisu nesto

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ne bude u cashu. bez brige [wink]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

može k/p ….unaprijed zahvaljujem


ne bude u cashu. bez brige [wink]

Znam.
I sta se onda svi vesele.
Umjesto 0.001% SNBA ce dobiti 0.0001% nove mergane banke.
Mislim, moze biti ok ali 99% ljudi ne kuzi razliku izmedju cash preuzimanja i stock exchange-a

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

gledajmo to ovako… kod nas je bitna vijest a ne izvedba… na ključne riječi "spajanje", "preuzimanje" i sl. naše "tržište" MORA reagirati…

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...


gledajmo to ovako… kod nas je bitna vijest a ne izvedba… na ključne riječi "spajanje", "preuzimanje" i sl. naše "tržište" MORA reagirati…

potpuno se slažem!!!

odbijena tužba

http://www.zse.hr

odlične vijesti za Slatinsku…zbogom Jugobanko [thumbsup]
jedan plašljivac (najveći) manje…jel će to danas u blokadu?


…jel će to danas u blokadu?

Mislim da FIMA neće tek tako dopustiti porast cijene!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



…jel će to danas u blokadu?

Mislim da FIMA neće tek tako dopustiti porast cijene![/quote]
bilo bi mi drago za ovu dionicu da konačno odradi rast…bio sam 2006-2007 u njoj i ostala mi je u lijepom sjećanju, jedna od mojih miljenica…šteta što FIMA igra prljavu igru

New Report

Close