SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pale:

” Mene zanima kako bi ja sad mogao vidjet i gdje kad su oni to kupovali po 500, sjecam se i ja toga al me zanima dali mi tko moze pomoc di bi to mogao vidjet!? Hvala unaprijed!

Postoji ti jedna firma u Zagrebu koja se zove Zagrebačka burza gdje imaš povijesne podatke o trgovanju za svaku dionicu a tamo se i trguje sa dionicama [shocked]

PS nije bio 11 mjesec nego 9
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=SNBA-R-A

Krivo sam pitanje formulirao, al bitno da si mi ti spustio…Gledajuci zakon oni moraju otkupit po min 500 kn, mene zanima sta je dovoljan dokaz to sto mi vidimo u povijesnim podacima!?Znaci ovo je dovoljan dokaz 10.9.2007 500,00kn kolicina60.694 promet30.264.506,20 ????


Krivo sam pitanje formulirao, al bitno da si mi ti spustio…Gledajuci zakon oni moraju otkupit po min 500 kn, mene zanima sta je dovoljan dokaz to sto mi vidimo u povijesnim podacima!?Znaci ovo je dovoljan dokaz 10.9.2007 500,00kn kolicina60.694 promet30.264.506,20 ????

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=c2ee56e5-87fa-47bc-a625-8f0c2425e0df

No respect

Evo da bude jasnije

CIJENA U PONUDI ZA PREUZIMANJE

Članak 16.

(1) Ponuditelj i osobe koje s njim djeluju zajednički obvezni su za sve dionice istog roda ponuditi jednaku cijenu, odnosno jednak broj zamjenskih dionica.
(2) Cijena u ponudi za preuzimanje ne može biti niža od najviše cijene po kojoj su ponuditelj i osobe koje s njim djeluju zajednički stekli dionice s pravom glasa u razdoblju od jedne godine prije dana nastanka obveze.
(3) Ako je prosječna cijena dionica ostvarena na burzama i uređenim javnim tržištima viša od cijene iz stavka 2. ovoga članka, ponuditelj je obvezan ponuditi višu cijenu, s tim da se prosječna cijena izračunava za svaku burzu ili uređeno javno tržište kao ponderirani prosjek svih cijena ostvarenih na burzi ili uređenom javnom tržištu u zadnja tri mjeseca prije nastanka obveze na objavljivanje ponude za preuzimanje.
(4) Ako ponuditelj i osobe koje s njim djeluju zajednički nisu u razdoblju od jedne godine prije dana nastanka obveze stekli dionice s pravom glasa, cijena u ponudi ne smije biti niža od prosječne cijene ostvarene na burzama ili uređenim javnim tržištima.
(5) Ako ponuditelj i/ili osoba koja s njim djeluje zajednički, protivno odredbi članka 40. ovoga Zakona, stekne ili otpusti dionice ciljnog društva po cijeni višoj od cijene iz stavka 2., 3. i 4. ovoga članka, obvezan je u ponudi za preuzimanje ponuditi višu cijenu.
(6) Ako ponuditelj zahtjev za odobrenje objavljivanja ponude za preuzimanje ne podnese u roku iz članka 24. stavka 1. ovoga Zakona, prosječna cijena iz stavka 3. ovoga članka izračunava se kao ponderirani prosjek svih cijena ostvarenih na burzi ili uređenom javnom tržištu za svako sljedeće tromjesečje posebno, počevši od tromjesječja koje prethodi danu nastanka obveze na objavljivanje ponude za preuzimanje do dana podnošenja zahtjeva, s tim da je ponuditelj obvezan u ponudi za preuzimanje ponuditi najmanje najvišu tromjesečnu prosječnu cijenu izračunatu u navedenom razdob­lju, ako je ta cijena viša od cijene iz stavka 2. ovoga članka.
(7) Ako ponuditelj ili osoba koja s njim djeluje zajednički u roku od jedne godine od dana proteka roka trajanja ponude za preuzimanje, stekne dionice ciljnog društva koje su bile predmet ponude, po cijeni koja je viša od cijene iz ponude, obvezan je dioničarima koji su prihvatili ponudu za preuzimanje isplatiti razliku u cijeni u roku od 7 dana od dana stjecanja.
(8) Obveza iz stavka 7. ovoga članka ne odnosi se na stjecanja dionica u slučaju statusnih promjena ili povećanja temeljnog kapitala ciljnog ili u slučaju stjecanja dionica ciljnog društva u zamjenu za isplatu dividende.

I love the Smell of Profits in the Morning

Znaci li sve ovo gore da se do jeseni (isteka godine dana) NISTA nece dogoditi na ovoj dionici?

stvar je u tome da ovdje nija nastupila obveza davanja javne ponude, koliko se meni cini.. a zasto nije pitajte Antu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Cijena opet u banani..neznam,al netko je tu lud..pa u 9 mj.2007. kolko znam bila je transakcija od 35m kn i to po 500kn/kom..sad kad je duplo pa i više jeftinije je nitko ne želi?!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Vjeruju u ništavnost potraživanja Jugobanke

http://www.limun.hr/main.aspx?id=283803

No respect

Baš čudno da si gazde i dalje poklanjaju sličice, a dobro malo daju i svojim radnicima u bankarskom sektoru !
Ako se treba malo pričekat da i nas isplate pa nije problem pa tako smo svi postali investitori na dugi rok nakon korekcije. A i EU nije daleko ![cool]

Prema svemu što sam dosad vidio i doživio s ovom dionicom,uvjeren sam da je FIMA povezana sa CIA-om..Kao iz filma Bournov ultimatum,tamo se fin. agencija zvala Sewel and Marburrys..

Zašto tolika paduskara?

Dobar, Loš, Zao

Možda zato jer se prije vjerovalo da nema dugovanja prema Jugobanci, a sada situacija ipak izgleda malo složenije??? Da nije to razlog???[thumbsup]

Neš ti prometa i paduskare, promet ispo 100-ke i nije neki promet, možda nekome falilo za auto na akciji i eto uzeo malo keša r-a, ova bančica vrijedi min 500 kn, a vi ekipa ju dajte ispo, go for it[lol]

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

New Report

Close