SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodaje li ko iz top-tena?Ili su trgovina i ponude prelivanja,tj.vrti li se sve to među istim igračima?


Prodaje li ko iz top-tena?Ili su trgovina i ponude prelivanja,tj.vrti li se sve to među istim igračima?

top 10 bez promjena od 6.3.2008 i drži 51,49

Kao pravnik moram vam reći da od tužbe jugobanke neće biti ništa..Naime zastara svakog potraživanja nastupa nakon pet godina i to je onaj krajnji rok..Dakle ovo što se događa je nešto izvan svakih pravnih pojmova.Tako da ne morate biti u panici zbog bilo čega vezano uz tužbu..


Kao pravnik moram vam reći da od tužbe jugobanke neće biti ništa..Naime zastara svakog potraživanja nastupa nakon pet godina i to je onaj krajnji rok..Dakle ovo što se događa je nešto izvan svakih pravnih pojmova.Tako da ne morate biti u panici zbog bilo čega vezano uz tužbu..

Na nasoj burzi, mozes prodat svakakvu pricu jer je brdo spekulanata…Samo da je neki clanak i rulja odmah kupuje ili prodaje, bez puno razmisljanja….

SLATINSKA BANKA/REDOVNA SNBA-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 115.594 12,58 Skrb. račun
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 76.494 8,32 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 44.543 4,85 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 41.150 4,48 Skrb. račun
5. INGRA D.D. 37.500 4,08 Osnovni račun
6. VABA D.D. BANKA VARAŽDIN 35.000 3,81 Osnovni račun
7. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 34.728 3,78 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. 30.442 3,31 Skrb. račun
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 29.913 3,26 Skrb. račun
10. CROATIA LLOYD D.D. 27.792 3,02 Osnovni račun
Ukupno: 51,49

1. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 115.594 12,58 Skrb. račun
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 76.494 8,32 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 43.898 4,78 Skrb. račun -645
4. PBZ D.D. 41.150 4,48 Skrb. račun
5. INGRA D.D. 37.500 4,08 Osnovni račun
6. VABA D.D. BANKA VARAŽDIN 35.000 3,81 Osnovni račun
7. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 34.728 3,78 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. 30.442 3,31 Skrb. račun
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 29.913 3,26 Skrb. račun
10. CROATIA LLOYD D.D. 27.792 3,02 Osnovni račun
Ukupno: 51,42

15.4.2008 utorak protrgovano 1.475 komada

[cry]Šef
korisnik od: 10.01.2008.
lokacija:
broj poruka: 1178

thumbsupsmiley Na Slatinskoj banci ozbiljan kupac i prilika za izlazak nekima 1.843 komada se kupuje po 181,06kuna

Veliki je nalog pobjegao sa kupnje.[cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

(244)
Na temelju članka 262. Zakona o trgovačkim društvima, Uprava SLATINSKE BANKE d.d., Slatina, dioničkog društva upisanog u registar Trgovačkog suda u Bjelovaru pod brojem (MBS): 010000576, objavljuje
PRIOPĆENJE

o promjenama u sastavu Nadzornog odbora.
Alma Curl iz Zagreba, Nova cesta 124, dala je ostavku na članstvo u Nadzornom odboru Banke.
Mirko Lukač iz Slatine, Brune Bušića 17, izabran je za predsjednika Nadzornog odbora.
Glavna skupština Banke je 18. 2. 2008. donijela sljedeće odluke:
Opoziva se član Nadzornog odbora Banke:
Krunoslav Lisjak iz Zagreba, Franje Harmana 20.
Izabiru se za članove Nadzornog odbora Ban­ke:
a) Vinko Radić iz Zagreba, Horvatnica 29/a
b) Denis Smolar iz Zagreba, Donje Svetice 79/c.
Mandat novoizabranih članova Nadzornog odbora traje do isteka mandata opozvanih članova Nadzornog odbora Banke.
NN 46/08

Što to bi danas? [huh]

No respect

i mene zanima, insideri…?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Što to bi danas? [huh]

postavio se ja na bidu – eto što je bilo….tjednima se lupa samo po bidu na ovoj dionici i onda se jednom ja postavio i navalila kupnja ko luda….svašta!!!! e baš mi nije suđena!!!!


i mene zanima, insideri…?

Ukoliko pogledamo fundamente na ovoj dionici, ispada da je ovo jedna od jeftinijh banaka u Hrvatskoj. Ovaj promet danas još uvijek ništa ne znači. 200k kuna mogla je kupiti i moja baka. Da se radi o insiderima, vjerojatno bi pokupili malo više [wink]. Svakako razmišlja i o kupnji ove bankice. Ovisno o tome kako će se razrješiti spor sa Jugobankicom.

[cry]Bill Gates
korisnik od: 09.11.2007.
lokacija:
broj poruka: 492

vipy:
” i mene zanima, insideri…?

Ukoliko pogledamo fundamente na ovoj dionici, ispada da je ovo jedna od jeftinijh banaka u Hrvatskoj. Ovaj promet danas još uvijek ništa ne znači. 200k kuna mogla je kupiti i moja baka. Da se radi o insiderima, vjerojatno bi pokupili malo više wink. Svakako razmišlja i o kupnji ove bankice. Ovisno o tome kako će se razrješiti spor sa Jugobankicom.

Ima na Slatinskoj još dosta vremena za ulazak , a i stvari sa Jugobankom nisu riješene osobno san neki dan ponudio veći pake Slatinske Vabi i dobio odgovor na meill da nisu zainteresirani ni po 200 kuna.
Evo njihovog odgovora[cry]

Poštovani g. xxxxxxxxx

vezano uz vaš upit za ponudu dionica Slatinske banke, izvješćujem vas da trenutno ne obavljamo kupovine istih.

Srdačan pozdrav

Silvijo Radušić

Direktor direkcije sredstava

tel 042 659 510

[bye][bye][bye][cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close