SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zimzelen veli da vam je po raznim forumima još prije godinu-dvije pisao da pazite na ovaj slučaj “slatinska-jugobanka” kako na kraju ne bi vi, mali dioničari, plaćali ceh, ali većina je tada više vjerovala raznim fond menadžerima… [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Da li ti misliš da ova korekcija, kao i sve ostale imaju veze sa rezultatima, [lol]
Uostalom Jugobanka je tužila i ZABU, pa ništa od toga

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

Hm, ja sam čuo da je taj neki Zimzelen zapravo Gastarbajter na jednom Forumu.
A nije baš tako “preporučao”, kolegice Sarah-Kay. [huh]

No respect

Zagrebačka i Slatinska banka su dvije različite priče, sa različitim akterima, sa različitom povješću, sa različitim mecenama i zaštitnicima, sa različitim većinskim vlasnicima, pa im zato i krajevi moraju biti različiti. [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


Zagrebačka i Slatinska banka su dvije različite priče, sa različitim akterima, sa različitom povješću, sa različitim mecenama i zaštitnicima, sa različitim većinskim vlasnicima, pa im zato i krajevi moraju biti različiti. [thumbsup]

The point is, banka propada ili što?

ZASTO NEKI PISU BOLDANO[/b]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Zimzelen veli da je investitore upozoravao na ovo što se sada dešava vođen samo čistom logikom stvari. Naime, trenutačno je nebitno što će na kraju biti sa Slatinskom bankom i da li će ona ikakvo obeštećenje na kraju dati Jugobanci u stečaju. Bitno je da će sudski proces trajati ne dan-dva nego ipak nešto dulje, i da će za to vrijeme nad Slatinskom bankom visjeti Damoklov mač, i da će iz toga razloga mnogi investitori izbjegavati njezinu dionicu, i da će zbog toga cijena njezine dionice biti niska, i da će iz tog razloga njezini sadašnji dioničari imati samo dva rješenja: prodati s gubitkom ili čekati rješenje slučaja i za to vrijeme imati svoj novac zamrznut u ovoj dionici uz veliki rizik, jer niti se zna kada će proces završiti niti se zna kakav će mu kraj biti. [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Tko je Zimzelen? I što nam Sarah.Kay želiš reći…? Reci, a ne navodi stalno nekog drugog….


Zimzelen veli da je investitore upozoravao na ovo što se sada dešava vođen samo čistom logikom stvari. Naime, trenutačno je nebitno što će na kraju biti sa Slatinskom bankom i da li će ona ikakvo obeštećenje na kraju dati Jugobanci u stečaju. Bitno je da će sudski proces trajati ne dan-dva nego ipak nešto dulje, i da će za to vrijeme nad Slatinskom bankom visjeti Damoklov mač, i da će iz toga razloga mnogi investitori izbjegavati njezinu dionicu, i da će zbog toga cijena njezine dionice biti niska, i da će iz tog razloga njezini sadašnji dioničari imati samo dva rješenja: prodati s gubitkom ili čekati rješenje slučaja i za to vrijeme imati svoj novac zamrznut u ovoj dionici uz veliki rizik, jer niti se zna kada će proces završiti niti se zna kakav će mu kraj biti. [thumbsup]

SUTRA NAPISI TO VABI,
ISTO BOLDAJ

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

04.03.2006. 20:36 zimzelen

korisnik od: 12.02.2006.
lokacija:
broj poruka: 412

“Nikada nije dobro kad većinski vlasnik banke svoje dionice prodaje na burzi uz diskont, pa makar njegova banka usput prikazala i veliku dobit i dijelila dividendu. Ne kažem, da ova dionica ne može još gore, ali bojim se da će u jednom trenu u rukama mnogih ostati skupa bankovna dionica…..”

—————————————-
Obratite pažnju na datum. Napisano na ovome forumu prije više od dvije godine!

[thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

04.03.2006. 18:22
zimzelen

korisnik od: 12.02.2006. lokacija:
broj poruka: 412
“….dionicu sam kupovao još prije par godina po 80 i 90 i 100 kuna, a prodao je ono onda kad je gazda krenuo svoje prodavati….da mu valja ne bi prodavao. Mislim se onda, ak’ njemu ne valja , ne valja ni meni, a vama koji ste tek ušli ne bi bio u koži….ne volim ja takve dionice, čovjek se ne naspava prek’ noći dok ih ima u džepu.
Ne volim dionice koje kvare san….”
——————————————————-
i ovo je napisano prije više od dvije godine. treba čitati stare postove. nešto se ipak od starijih može naučiti.
sad su svi pametni, trebalo je biti pametan kad i šimara.

[thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Možda je VABA napravila ražanj a zec je još u šumi i spreman na odstrijel. Evo članka iz Poslovnog dnevnika o apetitima Volksbanke i planovima akvizicije jedne domaće banke.

http://www.poslovni.hr/76199.aspx
[thumbsup][pray][wink]

New Report

Close