SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ledaši pogledajte si Slatinsku čvrsta kao stijena.[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Slatinska je danas na ovako loše vijesti reagirala začuđujuće dobro.[smiley]


Ledaši pogledajte si Slatinsku čvrsta kao stijena.[thumbsup]

Baš kao stijena….na dnu mora [lol]

NHF

Ignore: KressoM, delux


Slatinska krenula u oporavak.[thumbsup]

a do pred malo smo govorili o smjeni uprave, prodaji po 550 kn..itd…uništi pa preuzmi…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Vrlo ljep graf… [rolleyes]

http://www.poslovni.hr/75703.aspx

Nema naivaca na Slatinskoj sve su to pravi igrači.[thumbsup][thumbsup][rolleyes]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Još malo, pa će po ovom prometu, doći do 199,99 [cool]

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews


Vrlo ljep graf… [rolleyes]

http://www.poslovni.hr/75703.aspx


Ovi su prvaci Evrope u spustu samo je šteta što je sezona završila! (Kostelić)

who dares, wins

Dokapitalizacija Slatinske banka nakon ove tužbe je neizbježna. Bez obzira da li je tužba utemeljena ili nije, banka će morati izvršiti rezervacije na ime tog spora. Ako je ovo sve u režiji Vabe i Fime za što postoji dosta indicija, moguć ja slijedeći scenarij.

1. Slatinska vrši dokapitalizaciju pod pritiskom HNB najmanje u visini 91.897.200.00 kuna ( po nominali za sve postojeće dioničare ) i knjiži rezervacije od najmanje 50 – 70 mil. kuna.

2. Na ovoj razini cijena i tužbom koja visi nad glavom neće biti navale na dokapitalizaciju, te Fima i Vaba značajno povećavaju udio upisujući dodatne dionice za što već imaju suglasnost HNB-a.

3. Sve vrijeme Fima preko svojih povezanih osoba kupuje na burzi dionice po niskoj cijeni i kontrolira cijenu ispod ili oko 300,00 kuna.

4. Fima otupljuje potraživanje Jugobanke po nepoznatoj cijeni ( npr. 20 mil. kn ), te to potraživanje nagodbom sa Slatinskom pretvara u dionice kroz novu dokapitalizaciju po daleko većoj cijeni (npr. 70 mil. kn), dok će se ta cijena prikazati kao povoljan deal uz blagoslov HNB-a jer je ipak puno manja od traženih 125 mil. kuna.

Na kraju tako Vaba postaje većinski dioničar i objavljuje velikodušnu ponudu za preuzimanje od maksimalno cca. 300,00 kuna.

Dioničari su sretni sa ponuđenom cijenom i sve prodaju Vabi, dok Horvat zadovoljno trlja ruke. Slatinska banka isknjižava rezervacije i eto udružene nove banke sa velikom dobiti, spremne za novog kupca koji će Fimi platiti najmanje 100 eura po dionici – računajući samo dionicu Slatinske.

[cry][bye][pray]

Pa nije Slatinska Ledo ni Zvijezda tu su veliki igrači.[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Hm,ja sam više izgubio strpljenje..Da mi daju 350 kn po dionici odmah prodajem..


Hm,ja sam više izgubio strpljenje..Da mi daju 350 kn po dionici odmah prodajem..

to bas i cekaju da izgubite strpljenje samo na nizim cijenama, financijski inzinjering izdanje 2008

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close