SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To me podsjeća na ono, brat bratu

– alo Beograd, oćemo malo da se igramo, jel ima osnove za tužbu od vas prema nama?
– ima, evo kao neka sukcesija, da krenem, 17 milja evra? jel može?
– ajde kreni tuži, al nemoj za.ebati
– tužim…no problem

welcome my dear to new zone of dark[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

SLK
korisnik od: 01.09.2006.
lokacija:
broj poruka: 7294

Evo ga, zguglao…

http://arhiva.glas-javnos…10/srpski/E07060902.shtml

I pord svega pogledajte što je čvrsta dionica ne pada ni milimetra nema iskrcavanja zato ju volim i cijenim.[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

sef i grangers su liga za sebe[bye]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

vipy
korisnik od: 24.08.2006.
lokacija:
broj poruka: 1540

sef i grangers su liga za sebe

A Slatinska vam je dionica za sva vremena tko vam je kriv što ju nemate ?[smiley]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

šef je trejder wannabe

kaj mislite oće biti rezervacija u sljedećem kvartalu za taj spor[lol] ?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


vipy korisnik od: 24.08.2006. lokacija: broj poruka: 1540 sef i grangers su liga za sebe A Slatinska vam je dionica za sva vremena tko vam je kriv što ju nemate ?[smiley]

pa sad prelazis u drustvo iveka koji zna koje ja dionice imam i koji mi je prinos i kad ja kupujem i kad prodajem
[yawn]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

…a pazi ti dečke iz Vabe…. [proud]
ne iskoristiti ovakvu prikliku!?[cool]
fakat su sposobni![proud]

[color=black][/color]

xavier
korisnik od: 07.08.2007.
lokacija:
broj poruka: 10

…a pazi ti dečke iz Vabe….
ne iskoristiti ovakvu prikliku!?
fakat su sposobni!

Čekaju iskrcavanje na Slatinskoj po 100 kuna.[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


…a pazi ti dečke iz Vabe…. [proud] ne iskoristiti ovakvu prikliku!?[cool] fakat su sposobni![proud]

još sad nabacit dokapitalizaciju po recimo 300 kn [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

super24
korisnik od: 13.04.2007.
lokacija:
broj poruka: 4200

xavier:
” …a pazi ti dečke iz Vabe…. proud ne iskoristiti ovakvu prikliku!?cool fakat su sposobni!proud

još sad nabacit dokapitalizaciju po recimo 300 kn

Po 550 kako sam i rekao ! [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Slatinska krenula u oporavak.[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

može li netko staviti odnos kupnje i prodaje? ukupne vrijednosti

hvala!

New Report

Close